Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 879
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 147
9. prosince 2018 |Výstavy

Stříbrné vánoční dny

Užijte si kouzelnou vánoční atmosféru a navštivte veletrh, kde nebudou chybět tipy na dárky, krásné vánoční dekorace, zábava pro celou rodinu a samozřejmě požitek i pro chuťové buňky, včetně nabídky bezlepkového trhu.
1. prosince 2018 |Výstavy

Nejkrásnější vánoční perníček

Máte rádi kouzelnou vánoční atmosféru, lahodné perníčky a navíc máte soutěživého ducha? Pak právě pro vás je určená tradiční soutěž, kam můžete přinést své zlatavé, zdobené a krásně voňavé perníčky.
23. listopadu 2018 |Výstavy

Brněnské Vánoce

Máte rádi vánoční trhy, kouzelnou vánoční atmosféru, chuť a vůni svařáku, perníčků a dalších pochutin? Pak neváhejte a vydejte se na tradiční a oblíbené Brněnské Vánoce. Je to výlet, který bude pozitivně kvitovat celá vaše rodina.
15. listopadu 2018 |Tipy na výlet

European Theatre Night 2018

European Theatre Night prezentuje divadlo tvořivým způsobem v netradiční formě vždy třetí listopadovou sobotu již od roku 2008. Tato noc otevřených divadel a výjimečných zážitků proběhne letos 17. listopadu 2018 v deseti evropských státech.

21. října 2018 |Tipy na výlet

Designblok 2018 - Prague Design and Fashion Week

Designblok se orientuje na design a všechny jeho oblasti. Mimo interiérových expozic se tu návštěvníci setkávají s prezentacemi šperků, oděvů i užitkového designu od těch nejlepších českých návrhářů. Své instalace představí v prostorách Výstaviště Praha Holešovice.

11. října 2018 |Tipy na výlet

Signal Festival 2018

Celý festival začne ve čtvrtek 11. října v 19:00 slavnostním zahájením na Karlínském náměstí. Kromě úvodní řeči se můžete těšit na první mappingovou projekci na kostele sv. Cyrila a Metoděje. Zahájením vás provede herečka Martha Issová.

Tipů na volný čas: 879
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 147

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz