Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 879
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 2 3 4 5 ... 147
1. srpna 2018 |Tipy na výlet

Farma Čapí hnízdo

Udělejte si výlet a navštivte unikátní víceúčlový areál, ve kterém kromě hotelu a výborné restaurace najdete také ekocentrum, v rámci kterého můžete projít naučnou stezku procházející různými biotopy, můžete si prohlédnout expozici hospodářských a volně žijících zvířat.
21. července 2018 |Tipy na výlet

Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska

Pokud hledáte originální výlet a zajímavý zážitek pro celou rodinu, zkuste Peklo u Hlinska. Jedná se o stylový projekt v pekelném stylu, který potěšení především mladší návštěvníky. Celý výlet pak můžete zakončit v netradiční restauraci Pekelný Šenk a ochutnat místní speciality.
11. července 2018 |Koncerty

Festival České hrady 2018

Hudební festival Hrady CZ startuje v pátek a sobotu 13. a 14. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a svoji letošní pouť uzavře na hradě Bezdězu.

4. července 2018 |Tipy na výlet

Lipno - dokonalý mix zážitků pro celou rodinu

Lipno vám nabídne dokonalý mix zážitků pro celou rodinu. Přesvědčte se sami. Kromě Stezky korunami stromů a Království lesa se nově můžete projet speciální cyklotrasou Floutrejl, nebo se kochat Ptačí stezkou. Nechte se zlákat.

28. června 2018 |Film

53. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Karlovarský filmový festival se již každoročně koná na začátku léta. Letošní 53.ročník začíná 29. června. Připraveny budou filmy z celého světa v několika kategoriích, hodnoceny budou odbornou i diváckou porotou. Těšit se můžete na filmové premiéry, předpremiéry a videoprojekce, ale i celou řadu doprovodných akcí jako jsou např. hudební koncerty.

21. června 2018 |Tipy na výlet

Safari Park Zoo Dvůr Králové

Udělejte si čas a naplánujte si výlet do Safari parku Dvůr Králové. Poznejte život zvířat z blízka, prožijte nevšední zážitky, zůčastněte se zajímavých workshopů, nebo rovnou přenocujte. Safari park nabídne celodenní zábavu nejen rodinám s dětmi. A na výlet můžete vzít i svého psa.

Tipů na volný čas: 879
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 2 3 4 5 ... 147

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz