Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 873
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 2 3 4 5 ... 146
14. června 2018 |Tipy na výlet

Burger festival 2018

Každoročně se můžete těšit na Burger festival, a to v několika městech po republice. Máte možnost ochutnat spoustu burgerů tradičních, vegetariánských či veganských nebo třeba bezlepkových. Labužníci pak mohou zkusit burgery exotické, a to například japonské či indické.

7. června 2018 |Koncerty

Smetanova Litomyšl 2018

Nejslavnějšího litomyšlského rodáka Bedřicha Smetanu, připomíná každé léto druhý nejstarší hudební festival v Česku. Hlavní programovou náplní jsou operní inscenace, galakoncerty, kantáty a písňové večery, v pestré programové nabídce nachází místo i balet, či promenádní koncerty.
1. června 2018 |Výstavy

Legendy - motoristická slavnost

Tradiční a oblíbená slavnost pro všechny milovníky motorismu i letos proběhne na pražském Výstavišti. Ke zhlédnutí bude připraveno více než 1000 exponátů, mezi nimi samozřejmě nebudou chybět i unikátní exponáty, stejně jako exkluzivní novinky známých automobilových značek.
25. května 2018 |Koncerty

Tipy na Open Air Koncerty

Pokud milujete živou hudbu a neopakovatelnou atmosféru letních Open Air koncertů, pak neváhejte a inspirujte se našimi aktuálními tipy. Udělejte si čas, sbalte se a jeďte. Nadšení bude obrovské, zážitek veliký. Začátek června bude opravdu nabitý.

20. května 2018 |Tipy na výlet

Farmapark Soběhrdy - vše pro milovníky zvířat

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z celého světa a můžete strávit celý den v dokonalém souladu s přírodou. Areál leží v malebném údolí, kde je čerstvý vzduch a budete si zde připadat jako byste se ocitli v pravé podhorské přírodě. A to vše jen kousek od Prahy.
15. května 2018 |Tipy na výlet

Králičí ostrov a Dračí lodě na Lipně

Užijte si vodní radovánky naplno. Lipno si pro vás i v tomto roce připravilo další atraktivní aktivity, které vám nabídnou plno nových zážitků. Je to ideální příležitost pro rodiny s dětmi, aby si hezky mohli užít společný čas.
Tipů na volný čas: 873
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 2 3 4 5 ... 146

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz