Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 883
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 2 3 4 5 ... 148
12. září 2018 |Tipy na výlet

Podzimní výlovy rybníků 2018

Tak jako slunce a voda patří k létu, sníh a mráz k zimě, tak vypouštění a výlovy rybníků patří k podzimu. Vůně bahna, grogu či svařeného vína, rybářské sítě plné ryb a praktické ukázky rybářského řemesla dělají z výlovů vděčný divácký zážitek. Zažijte atmosféru výlovu na vlastní kůži.

1. září 2018 |Tipy na výlet

Zrcadlové bludiště Na Příkopě v Praze

Nejmodernější zrcadlový labyrint v centru Prahy najdete v budově hračkářství Hamleys. Objevte zrcadlový labyrint se světelnými efekty, zvukovou kulisou a LCD panely. Užijte si výtečné spojení moderních technologií a působivého zážitku.

21. srpna 2018 |Tipy na výlet

Hradozámecká noc 2018

Poslední srpnová sobotní noc znamená už tradičně vrchol prázdninové sezony, který Národní památkový ústav slaví nočním otevřením řady hradů a zámků s komponovanými programy, divadlem, hudbou, světelnými efekty a dalšími akcemi plnými romantiky. Letos, kdy se Hradozámecká noc uskuteční již podeváté.

11. srpna 2018 |Tipy na výlet

Průhonický park

Pohádková příroda pouze pár kilometrů od hlavního města - to je Průhonický zámecký park, ve kterém byla natočena řada pohádek. Jeden z největších přírodně krajinářských parků v Evropě s rozlohou 250 hektarů se nachází v členitém údolí meandrující říčky Botič.

1. srpna 2018 |Tipy na výlet

Farma Čapí hnízdo

Udělejte si výlet a navštivte unikátní víceúčlový areál, ve kterém kromě hotelu a výborné restaurace najdete také ekocentrum, v rámci kterého můžete projít naučnou stezku procházející různými biotopy, můžete si prohlédnout expozici hospodářských a volně žijících zvířat.
21. července 2018 |Tipy na výlet

Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska

Pokud hledáte originální výlet a zajímavý zážitek pro celou rodinu, zkuste Peklo u Hlinska. Jedná se o stylový projekt v pekelném stylu, který potěšení především mladší návštěvníky. Celý výlet pak můžete zakončit v netradiční restauraci Pekelný Šenk a ochutnat místní speciality.
Tipů na volný čas: 883
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 2 3 4 5 ... 148

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz