Volný čas

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na volný čas: 883
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 3 4 5 6 ... 148
11. července 2018 |Koncerty

Festival České hrady 2018

Hudební festival Hrady CZ startuje v pátek a sobotu 13. a 14. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a svoji letošní pouť uzavře na hradě Bezdězu.

4. července 2018 |Tipy na výlet

Lipno - dokonalý mix zážitků pro celou rodinu

Lipno vám nabídne dokonalý mix zážitků pro celou rodinu. Přesvědčte se sami. Kromě Stezky korunami stromů a Království lesa se nově můžete projet speciální cyklotrasou Floutrejl, nebo se kochat Ptačí stezkou. Nechte se zlákat.

28. června 2018 |Film

53. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Karlovarský filmový festival se již každoročně koná na začátku léta. Letošní 53.ročník začíná 29. června. Připraveny budou filmy z celého světa v několika kategoriích, hodnoceny budou odbornou i diváckou porotou. Těšit se můžete na filmové premiéry, předpremiéry a videoprojekce, ale i celou řadu doprovodných akcí jako jsou např. hudební koncerty.

21. června 2018 |Tipy na výlet

Safari Park Zoo Dvůr Králové

Udělejte si čas a naplánujte si výlet do Safari parku Dvůr Králové. Poznejte život zvířat z blízka, prožijte nevšední zážitky, zůčastněte se zajímavých workshopů, nebo rovnou přenocujte. Safari park nabídne celodenní zábavu nejen rodinám s dětmi. A na výlet můžete vzít i svého psa.

14. června 2018 |Tipy na výlet

Burger festival 2018

Každoročně se můžete těšit na Burger festival, a to v několika městech po republice. Máte možnost ochutnat spoustu burgerů tradičních, vegetariánských či veganských nebo třeba bezlepkových. Labužníci pak mohou zkusit burgery exotické, a to například japonské či indické.

7. června 2018 |Koncerty

Smetanova Litomyšl 2018

Nejslavnějšího litomyšlského rodáka Bedřicha Smetanu, připomíná každé léto druhý nejstarší hudební festival v Česku. Hlavní programovou náplní jsou operní inscenace, galakoncerty, kantáty a písňové večery, v pestré programové nabídce nachází místo i balet, či promenádní koncerty.
Tipů na volný čas: 883
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 3 4 5 6 ... 148

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz