Voňavý "zázrak" pro všestranné ženy

zpět

Francouzská značka Lancôme v závěsu za Italem Armanim představila právě včas před Vánocemi nový parfém Miracel Forever. Věnovala ho zejména ženám, které milují kosmopolitní život.

Zárukou úspěchu může být i houf celebrit, které se ve středu večer přišly do tančícího domu v Praze s novou vůní seznámit.

Stejně jako minulý týden "u Armaniho" nechyběla Zlata Adamovská, či miss Jana Doležalová, francouzská vůně ale přilákala také Yvettu Blanarovičovou, Lindu Finkovou s dcerou Viktorkou, Veroniku Freimannovou, Ivu Frühlingovou, Annu Geislerovou, Kateřinu Herčíkovou a celou řadu půvabných missek. Večerem provázela moderátorka Gábina Partyšová.

Nějvětší internotová parfumérie www.parfemy.cz


Pod vůní Lancôme se tentokrát skrývá květinově-orientální vůně černého rybízu, badyánu a nektaru z mandlového květu. Miracle Forever je určen ženám rafinovaným, elegantním, smyslným, nespoutaným, které milují pulzující město. Linie originálního flakonu působí, jako by šly až do nekonečna. Je dlouhý, uhlazený a vyzařuje eleganci. Lesklý uzávěr vypadá jako šperk, ve kterém se odráží záře nočního velkoměsta.

Múzou pro novinku firmy je oslnivě krásná herečka a modelka Shalom Harlowová. "Její krása září v neustále proměně, která se odráží i v jejím všestranném talentu. Dokáže být nekonvenční, ale zároveň okouzlující. Je smyslná, ale také divoká. Je vtipná, ale i romantická. Je Miracle Forever," uvádí proslulá značka.

Za zrodem značky Lancôme stál Armand Petitjean, voňavkář a kosmetik, žák François Coty - otce luxusních parfémů. Obklopil se nejlepšími výzkumníky, vybral si barvu růže a v roce 1935 uvedl s pěti vůněmi na trh značku Lancôme.

Zdroj: ona.idnes.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz