Vonda Shepard - hlas Ally McBealové

zpět

Hudební hlas seriálu Ally McBealová, krásná žena, inteligentní textařka a neobvykle talentovaná vokalistka. Tajemství jejího úspěchu spočívá ve spojení úžasné krásy a něžného soulového znění. Hudba této zpěvačky, zvané Arethou Franklinovou naší doby, působí na ženská srdce, protože dobře rozumí jejich touhám.

Vonda Shepardová se proslavila podílem na světovém hitu "Ally McBealová", ale její hudební kariéra začála už mnohem dříve, když zpěvačce bylo 14 let. Nahrávky s hudbou ze seriálu se bleskově prodaly v počtu přes deset milionů kusů a nadlouho obsadily světovou hitparádu.
Směs Vondiných skladeb a znamých soulových a popových coverů: Songs From Ally McBeal bylo oceněno několika platinovými deskami.

V seriálu Ally McBealová si Vonda zahrála sebe samu, ale hlavně se stala hudebním hlasem seriálu a její písně jsou perfektním zobrazením emocí hlavní hrdinky, nevšední Ally McBealové - idolky milionů žen po celém světě. Písně Shepardové nerozdílně doprovázely seriálovou Ally v nejdůležitějších momentech jejího života a vyjadřovaly emoce, které hrdinka neuměla vyslovit sama. Jemné soulové kousky a hluboký vibrující hlas zpěvačky okouzlily miliony diváků. Každý týden za klavírem v oblibeném baru seriálových postav Vonda neobvyklým způsobem otevírala duše publiku.

Vonda je všestrannou umělkyní a autorkou inteligentních, romantických textů písní. Hraje na piáno, na kytaru a na basu. Zpívá o tom, co duležité - je hlasem moderní, uspěšné ženy, která touží po lásce. Charakterizuje ji emocionální dospělost a jemnost. Její písně jsou přesvědčivé, protože vyprávějí o hlubokých emocích a každodenních trápeních. Týkají se problémů blizským nejen mladým ženám, ale všem inteligentním, ambiciozním lidem, kteří hledají v životě lásku a štěstí.
Kritici srovnavájí zpěvačku s Arethou Franklinovou a Dianou Rossovou.
Zajímavá osobnost a originální, hluboký hlas vokalistky vnáší nový nádech i legendarním soulovým, bluesovým a popovým standardům, dává jím osobní rysy a universální dimenze.

Vonda vystupovala spolu s Rodem Stewardem, Jacksonem Brownem, Alem Jarreau a Indigo Girls. Mezi její největší hity patří takové písně, jako: "Maryland", "Will You Marry Me", "It´s In His Kiss", "Tell Him", "Searchin' My Soul"...
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz