Vyberte svému partnerovi trendy společenskou obuv

zpět

Pokud momentálně sháníte boty na ples pro svého drahého a neorientujete se v trendech v této obuvi, jsou následující řádky určené právě vám. I společenská obuv má své žhavé favority, ve kterých bude muž lvem salónů.

Boty jsou základem každého oblečení. O oděvu na plesy toto platí dvojnásob. Chystá-li se muž na ples, je pečlivý výběr obuvi nezbytnou součástí dokonalého vzhledu. Společenská obuv má svá specifika a své trendy. Pojďme si je nyní představit.

Při výběru nové společenské obuvi by si měl muž nejdříve položit otázku, jak často ji bude nosit. Jsou muži, které na ples dostanete jedině heverem, a pak jsou tací, jež plesovou sezonu vždy netrpělivě očekávají. Ti první nejspíš i neradi tancují, a proto jim bude stačit běžná vycházková obuv v klasické černé, neměla by však být příliš robustní. Tento typ obuvi užijí nejen na plesy, a investice do ní je tak nebude příliš mrzet. Ti druzí se neobejdou bez trendové společenské obuvi, která vždy musí ladit ke zvolenému oblečení.

Právě v černé je nejširší výběr, jak vycházkové, tak společenské obuvi. Tyto boty se nejčastěji vyrábějí z hladké usně technikou zvanou lepení nebo prošívání. Mohou být se zavazováním na tenké tkaničky, tolik charakteristické pro tento typ obuvi, na suchý zip nebo nazouvací (neformálnější varianta), na přezku či přezky (vhodné pro módní nadšence).

Další oblíbenou barvou je pak tmavší hnědá. Trendové jsou ale světlé odstíny hnědé ? béžová, písková, krémová. Světlé boty pak vyžadují také světlý oblek. Nebo například světlé kalhoty s bílou košilí. Mnoho společenských bot má také hladkou podrážku uzpůsobenou k tancování. Pokud muž pravidelně neprotančí celý večer, není nutné, aby si tyto klouzavé boty kupoval.

Trendy jsou pak hlavně detaily, jako je lesklý až lakovaný povrch, kulatá špička, vyšší, tedy kotníčkové boty, perforace nebo strukturovaná kůže. Mladí muži si často berou k obleku tenisky po vzoru rockových zpěváků. Nad touto kombinací se pozastavuje už málokdo. Přestává být už dokonce originální. Mnohem lépe a také elegantněji působí, když si muži k oblečení na ples obují tenisky elegantní. Takové tenisky jsou celokožené, s matným leskem a úzkými zdobnými pásky na suchý zip, v černé nebo nějaké metalické barvě. Celkový model to oživí, jsou pohodlné a originální. Ideální pro mladé muže, kteří radši než na parketu tráví večer u baru.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz