Vychutnejte si požitek z vody obohacené hořčíkem

zpět

Voda - základ života. Všichni víme, jak je pro nás důležitá. Každý den kupujeme drahou stolní vodu balenou do PET lahví, které přispívají k znečišťování prostředí. Na druhou stranu je však tato voda lahodnější než voda z vodovodu. Přitom je tu i jiná možnost, jak mít po ruce vždy chutnou vodu připravenou k okamžitému použití - možnost mnohem ekologičtější a ekonomičtější. Vyzkoušejte konvici značky Anna s filtrem, který zabraňuje proniknutí viditelných částeček špíny. Zároveň odstraňuje nežádoucí pachy a změkčuje vodu. Díky konvici Anna máte zaručenou čistou a především chutnou vodu k pití či dalšímu použití (příprava jídel, čaje, kávy, studených a teplých nápojů).

konvice


Novinka: Nyní přicházejí konvice Anna na trh s novou generací vodních filtrů Active Plus Manesium, které obohacují přefiltrovanou vodu o nezbytný minerál pro lidský organizmus - hořčík.
Ten je z hlediska našeho zdraví a dobré kondice jednou z nejdůležitějších látek. Pokud se často cítíte unaveni, reagujete podrážděně, býváte nervózní, pak jednou z příčin může být právě nedostatek hořčíku. Stav tohoto minerálu v lidském těle totiž výrazně ovlivňuje naši energii, náladu, paměť i myšlení. Pomáhá k prevenci srdečních chorob, snižuje krevní tlak a může zmírňovat astmatické záchvaty.

konvice


Hořčík se běžně získává z pestré stravy, kterou bychom měli konzumovat. Ovšem kdo z nás opravdu dbá na správnou životosprávu a stravuje se tak, aby jeho tělu nic nechybělo?
S patentovanou technologií filtru Active Plus Magnesium už nemusíte mít obavy. Pitná voda z kohoutku je díky filtru konvice Anna jednoduše mineralizována během šesti stupňů filtrace. Výsledkem je pak lahodná chuť, která je navíc obohacená o hodnotný hořčík. Již 5 sklenic pokrývá přibližně 10% doporučené denní spotřeby hořčíku!
Filtrování vody také zabraňuje usazování vodního kamene v domácích spotřebičích.

Konvice Anna s filtry Active Plus Magnesium jsou vhodné i pro děti, těhotné ženy a seniory.

Dopřejte si lahodnou chuť vody, kdykoli chcete.

Více informací také na www.annafilters.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz