Výstavy

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na výstavy: 138
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 23
9. prosince 2018 |Volný čas

Stříbrné vánoční dny

Užijte si kouzelnou vánoční atmosféru a navštivte veletrh, kde nebudou chybět tipy na dárky, krásné vánoční dekorace, zábava pro celou rodinu a samozřejmě požitek i pro chuťové buňky, včetně nabídky bezlepkového trhu.
1. prosince 2018 |Volný čas

Nejkrásnější vánoční perníček

Máte rádi kouzelnou vánoční atmosféru, lahodné perníčky a navíc máte soutěživého ducha? Pak právě pro vás je určená tradiční soutěž, kam můžete přinést své zlatavé, zdobené a krásně voňavé perníčky.
23. listopadu 2018 |Volný čas

Brněnské Vánoce

Máte rádi vánoční trhy, kouzelnou vánoční atmosféru, chuť a vůni svařáku, perníčků a dalších pochutin? Pak neváhejte a vydejte se na tradiční a oblíbené Brněnské Vánoce. Je to výlet, který bude pozitivně kvitovat celá vaše rodina.
1. června 2018 |Volný čas

Legendy - motoristická slavnost

Tradiční a oblíbená slavnost pro všechny milovníky motorismu i letos proběhne na pražském Výstavišti. Ke zhlédnutí bude připraveno více než 1000 exponátů, mezi nimi samozřejmě nebudou chybět i unikátní exponáty, stejně jako exkluzivní novinky známých automobilových značek.
10. května 2018 |Volný čas

Bonsaje v Botanické zahradě Praha

I v letošním roce budou v Japonské zahradě vystaveny desítky unikátních bonsají. Bonsaje zasazené do typických plochých keramických misek se poprvé objevily před dvěma tisíci lety. Přijďte obdivovat umění našich i zahraničních vystavovatelů.

25. dubna 2018 |Volný čas

10 tipů, kam vyjet za rozkvetlými rododendrony

Rododendrony, česky zvané pěnišníky, rozzáří květen všemi barvami. K nám se dostaly ze své domoviny v Číně a jsou pěstovány v mnoha druzích a odrůdách. Právě teď kvetou bíle, růžově, fialově, červeně, žlutě či oranžově. Vydat se za nimi můžete do některé z botanických zahrad, zámeckých parků nebo arboret.

Tipů na výstavy: 138
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 23

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz