Výstavy

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Tipů na výstavy: 142
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 24
23. března 2019 |Volný čas

Tulipány v Průhonicích

V záhonech Dendrologické zahrady je soustředěno 116 odrůd ze současného světového sortimentu, v nádobách je vysazeno 16 časně kvetoucích odrůd a 60 botanických druhů, které jsou od konce zimy umístěné v chladírně, aby kvetly pokud možno ve stejnou dobu s těmi pozdními.

1. března 2019 |Volný čas

Čokoládový festival 2019

Čokoládový festival je událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se nejen skvěle pobavit, ale také si pochutnat a případně se něco málo přiučit vaření s čokoládou. Součástí akce jsou degustace, workshopy, kreativní vaření s čokoládou, stánkový prodej, historie čokolády.

22. února 2019 |Volný čas

Laboratoř ticha v Národním zemědělském muzeu

Čím pomaleji jdeme přírodou, tím větší tajemství nám odkrývá. Takové je motto Laboratoře ticha, nové expozice Národního zemědělského muzea. Jde o multidimenzionální projekt, který představuje živý les vsazený do futuristické laboratoře.

2. února 2019 |Volný čas

Kamélie a zimní květinové výstavy

O kaméliích se mluví jako o poslech jara. Květiny, kterou jsou doma v horách a lesích od severní Indie a Himálaje až po Čínu a Japonsko a které už před staletími vzaly útokem dámské dekolty i luxusní kosmetiku, můžete obdivovat i u nás – stačí se vypravit na některou z výstav.

9. prosince 2018 |Volný čas

Stříbrné vánoční dny

Užijte si kouzelnou vánoční atmosféru a navštivte veletrh, kde nebudou chybět tipy na dárky, krásné vánoční dekorace, zábava pro celou rodinu a samozřejmě požitek i pro chuťové buňky, včetně nabídky bezlepkového trhu.
1. prosince 2018 |Volný čas

Nejkrásnější vánoční perníček

Máte rádi kouzelnou vánoční atmosféru, lahodné perníčky a navíc máte soutěživého ducha? Pak právě pro vás je určená tradiční soutěž, kam můžete přinést své zlatavé, zdobené a krásně voňavé perníčky.
Tipů na výstavy: 142
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 24

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz