Vyvarujte se kruhů pod očima

zpět

Oko do duše okno. Každá probdělá noc, únava způsobená koukáním na televizi nebo na monitor počítače, celkový nedostatek spánku - to vše se na nich s přesnou dokonalostí projeví, i když o to žádná z nás nestojí. Musíme se tedy o ně starat s citem a věnovat jim neustále dostatek péče.

Pleť kolem očí je nesmírně citlivá a proto se na ní podepíší všechny negativní vlivy, k naší nelibosti co nejdříve. Vrásky, napuchlé oči, zavírající se víčka, ale i kruhy pod očima jsou důkazem všech našich neřestí. My nyní budeme bojovat hlavně proti kruhům pod očima.

Povadlost kůže a také to, že vypadá unaveně, způsobuje nedostatek hydratace. A i právě dehydratace pokožky se podepíše na vzniku kruhů pod očima svou poměrnou měrou. Další vliv na vznik kruhů pod očima má nedostatečné prokrvení tenké a jemné kůže a díky tomu pak zvětšují a někdy i praskají malinké žilky, díky čemuž se pak objevuje tmavší barva na povrchu a tím právě vznikají nevábné ´pytle´ pod očima.

Svůj podíl při předcházení vzniku kruhů pod očima má samozřejmě správná strava a zdravý způsob života ? hlavně pít dostatek tekutin a neponocovat, a když už, tak tělu dodat energii dostatečně dlouhým spánkem. Tím vším kruhům pod očima poměrně nenáročně předejdete.

Ale jak se, když už se nám přece jen objeví, kruhů pod očima zbavit? Zkusíme na ně jít s očními krémy. Některé dokáží skutečně kouzla, musíte si jen správně vybrat. A pokud na ten pravý narazíte, už se ho nepouštějte, musí být jen a jen váš. Musí to být takový, který vás zbaví kruhů pod očima a odvrátí napuchnutí očí i vtíravé vrásky. Také by měl pleť dostatečně hydratovat. Nanášejte jen na spodní i horní víčko, vždy opatrně a jemně. Pokud však krémy nezaberou, a i to se může stát, stále ještě nezoufejte. To, co určitě pomůže je korektor. Ten naneste pod oči pomocí prstů a to tak, že budete lehce poklepávat na kůži a tím korektor účinně a nenápadně nanášet. Tím by měly kruhy pod očima už konečně zmizet! Alespoň navenek, a to je přeci to, co se počítá.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz