Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 145
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 25
3. května 2019 |

Nekompromisní štěstí v životě - Enjoying

Pokud se nám v životě nedaří nebo se dlouhodobě cítíme špatně, není něco v pořádku. Svou vlastní psychiku i osud se můžeme naučit ovládat. Jako lidské bytosti totiž dokážeme mnohem více, než si myslíme… Vyzkoušejte to sami.

1. června 2018 |

Pocity viny

Na jednu stranu lidská společnost hodně ujíždí na prožívání viny, na druhou stranu tu máme jedince, kteří vinu necítí vůbec. Jak se vyrovnat s vinou, odpustit si, a jak používat vlastní svědomí jako transformační nástroj, bude obsahem tohoto článku.

9. března 2018 |

Jak se stát charismatickou osobností

Většina z nás má velkou touhu po lásce. Jednou z největších přirozených potřeb člověka je snaha být přijímán a milován. Jedním z prvků úspěchu v mezilidských vztazích je charisma. Charisma (vyzařování přitažlivosti) se dá naučit. Nahlédněte spolu s námi pod pokličku tohoto tajemství.
10. října 2017 |

Nejlepší a nejhorší způsob, jak komunikovat ve vztahu

Chcete vědět, co může výrazně posílit váš vztah? Shelly Gableová, psycholožka z Kalifornské univerzity, zjistila, že existují 4 způsoby, jakými reagujeme, když nám partner povídá, co pozitivního jej potkalo. Tři z těchto reakcí vztah podkopávají – jedna vám pomůže vztah upevňovat. Která?

29. srpna 2017 |

Tajemství šťastných manželství

V současnosti jsou instituty manželství ale i rozvodu běžnou záležitostí, přičemž statistiky západních zemí ukazují, že až 90 % lidí do věku 50 let okusila alespoň jedno manželství. Co tedy pomáhá předejít rozvratu resp. udržovat v manželství onu pověstnou jiskru…
22. března 2017 |

4 věci, které dělat, abyste přilákali štěstěnu na svou stranu

Existují lidé, kteří uvádějí, že trvale zažívají štěstí nebo smůlu. Psycholog Richard Wiseman několik let tyto šťastné i nešťastné jedince zkoumal a dokázal, že my sami máme na své štěstí nebo smůlu zásadní vliv. Pozoruhodné je, že většina z účastníků jeho výzkumu navzdory tomu věřila, že za to dobré nebo špatné, co se jim v životě stalo, mohla náhoda.

Článků o vztazích a sexu: 145
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 25

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz