Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 17 18 19 20 ... 25
13. září 2009 |

Narcismus

Narcismus není jenom kombinace obrovského sebehodnocení a nezdvořilosti. Jako osobnostní typ, se pohybuje v různých stupních od slabší až po vážnější klinickou poruchu, obsahující neočekávané až nepředvídatelné chování. Řecká báj o Narcissovi končí tím, jak tento krásný mladý muž utonul po tom, jako spadl do jezera, když přehnaně obdivoval svůj vlastní odraz na hladině. Dnešní, skuteční narcisové však zoufale potřebují ostatních, kteří by ocenili jejich hodnotu.

31. srpna 2009 |

Dystýmie – "věčná mrzutost"

Dystýmie je chronická porucha nálady, která se projevuje symptomy připomínající depresi. Na rozdíl od deprese je však dystýmie chronickým onemocněním a projevy deprese nedosahují takové hloubky. Čili v porovnání s depresí – deprese je časově kratší a ohraničenější než dystýmie, ale s hlubšími projevy. U dystýmie naopak, projevy nejsou natolik hluboké, ale časově je dlouhodobější, chronická, než deprese.

25. července 2009 |

Sex virus - HPV, herpes virus, kondylomata - genitální bradavice

Odhaduje se, že každým rokem přibývá 1 milión nových případů infekce jedním z více než 50 známých typů lidského papilomaviru, který je také původcem genitálních bradavic. Všeobecně se nazývá papilloma a ve vědecké literatuře se označuje HPV.

12. července 2009 |

Jak se správně hádat

Mnoho lidí má tendenci ke dvěma absolutně nesprávným reakcím při střetu zájmu či konfliktech. Jedni mají tendenci partnera převálcovat, podkopat pod černou zem a když už leží na zemi, ještě mu uštědřit poslední ránu z milosti. Takovýto jedinci mají pocit, že množstvím argumentů dosáhnou svého, zvítězí, vyhrají, porazí soupeře. Jenomže při tom zapomínají, že tím druhým člověkem je partner, manžel, sourozenec, přítel, kamarád, čili někdo blízký, koho mají rádi, na kom jim záleží anebo minimálně s ním sdílí stejnou domácnost, střechu nad hlavou apod.

3. června 2009 |Zdraví

Kvasinkové výtoky

Kvasinky jsou drobné jednobuněčné organismy, které se rozmnožují převážně pučením. Rychle se rozmnožují v příznivé teplotě, vlhkém prostředí a tam, kde mají dostatek potravy. Tou jsou hlavně uhlovodany, které se rozkládají kvašením bez přístupu kyslíku.23. května 2009 |

Druhá míza

Ten kdo si myslí, že si teď počte o nevěrných či poblázněných mužských, bude zklamán. Ne že by se, co se tématu týče, muži polepšili. To ani náhodou. Jen se mi to téma zdá už "omleté". Zato ženská poblázněnost, je tak trochu tabu...

Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 17 18 19 20 ... 25

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz