Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 25
9. listopadu 2016 |

Když láska bolí

Už odnepaměti básnici a umělci ve svých dílech spojují lásku s bolestí. Pravděpodobně mnoho z nás ví, nebo zažilo to, čemu se v naší společnosti poeticky říká „zlomené srdce“, a všichni z nás jsme plakali, jakožto reakci na ztrátu lásky. Může však pocit ztracené lásky, nebo ztráta milované osoby způsobit opravdovou fyzickou bolest?

19. září 2016 |

Jak v těhotenství předejít vzniku strií

Vzniku strií nahrává taktéž i genetika, nicméně, ani ta není všemocná, takže pokud se objevily jizvy na břiše Vaší maminky, neznamená to, že postihnou i Vás. Níže si vysvětlíme, jak kůži ochránit. Mysleme však na to, že je třeba zabrat od samého začátku a ne až v posledním trimestru.

1. srpna 2016 |

Partner u porodu

V posledních letech se muži stávají průvodci svých těhotných žen. Chodí s nimi do poraden, na kurzy pro těhotné a jsou jim oporou při porodech. To jsou životní zkoušky, při nichž by se měli partneři dělit o své emoce a prožitky, pomůže jim to k prohloubení vztahu.
13. června 2016 |

Bohové musejí být šílení, aneb co Vám porodník neřekne..

Studium doporučení WHO (Světová zdravotnická organizace) pro porodní praktiky, vznikající na základě dlouhodobých studií, mne přinutilo k zamyšlení. Proč porodníci tato doporučení nerespektují? Proč si hrají na Bohy v bílých pláštích?
22. dubna 2016 |

Nejlepší a nejhorší způsob, jak komunikovat v partnerském vztahu

Chcete vědět, co může výrazně posílit váš vztah? Shelly Gableová, psycholožka z Kalifornské univerzity, zjistila, že existují 4 způsoby, jakými reagujeme, když nám partner povídá, co pozitivního jej potkalo. Tři z těchto reakcí vztah podkopávají – jedna vám pomůže vztah upevňovat. Která?
1. března 2016 |

Jak poznat hned na začátku, že to je ten pravý

Pojďme se společně podívat, na jaké chování u partnera si dát pozor a jaké vlastnosti naopak vyhledávat. Je pro nás vhodný (osudový) v životě jen jeden partner? Čeho si tedy ve vztahu všímat?
Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 25

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz