Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 18 19 20 21 ... 25
13. května 2009 |

Zúčastněte se s námi AVON pochodu

Stejně jako v uplynulých letech pořádá společnost AVON i letos kampaň proti rakovině prsu, kterou v roce 2009 zastřeší svým jménem celkem osm slavných žen, jako například Monika Absolonová, Mahulena Bočanová, Dara Rolins, Simona Stašová a další. Jejich úkolem bude o ožehavém tématu veřejně hovořit a podporovat ženy v preventivních prohlídkách. Kampaň proti rakovině prsu běží v České republice už 12 let a do dnešního dne se podařilo vybrat téměř 50 milionů korun.

23. dubna 2009 |

Simulace orálního sexu pro ženy - tak to tu ještě nebylo...

Zdá se Vám to nemožné? Myslíte si, že orální stimulace je tak specifická "činnost", že se nedá ničím "nahradit"? Asi máte pravdu, i když tato převratná novinka v oblasti erotických pomůcek Vás možná mile překvapí svou šikovností a inteligencí.

22. dubna 2009 |

A víte vůbec jakého partnera chcete?

Prožili jste nepříjemný rozchod a pár měsíců jste se cítili pod psa. Pomalu, ale jistě však cítíte, že jsou na světě i jiní partneři než ten bývalý a začínáte si pobrukovat starou známou větu:"Pro jedno kvítí slunce nesvítí." Najednou poznáváte, kolik je všude kolem vás pěkných protějšků a možných perfektních partií pro vaši budoucnost.

26. ledna 2009 |

Svatý Valentýn s vůní a kapkou erotiky

Na obecně naučném webu www.eroticke-pomucky.cz jsme objevili recenzi na velice zajímavý výrobek, který by Vám mohl zpříjemnit Sv. Valentýna. Ale vlastně i několik dalších večerů či nocí... Proč se tedy s Vámi o ni nepodělit...

17. prosince 2008 |

Nebuďte na Vánoce smutní

Období Vánoc je velmi zvláštní čas. Staří Keltové se domnívali, že v tomto čase proniká na Zem nejvíce negativní vesmírné energie. Někteří lidé mají v tomto čase pocity osamění a tísně či různé úzkosti. Jiní jsou skutečně sami.

26. listopadu 2008 |

Překvapte své blízké na Vánoce dokonalým zážitkem

aneb

Jak si vybrat správnou zážitkovou agenturu?

Zážitkové dárky si získávají v posledních letech oprávněnou oblibu u lidí všech věkových kategorií. Zážitky kupují nejen svým blízkým jako dárkové překvapení, ale i sami pro sebe, protože je chtějí prožít společně se svým partnerem jako zpestření standardního volného času.

Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 18 19 20 21 ... 25

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz