Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 19 20 21 22 ... 25
25. října 2008 |

Žena se nerodí jako expert na úklid

Svět je místo divné už od narození. Chlapečkové nemají plakat a nesmějí se bát, mohou si ale hrát s autíčky a s mašinkami. Holčičky jsou odmala vedeny k tomu, aby se učily chovat miminka, uklízet, vařit, prát, zašívat a dříve byly v módě ještě ruční práce.

14. října 2008 |

Partnerství nevychází?

To můžeme změnit! Článek vypovídá o souvislostech dané potíže se stavem tělesných orgánů, energiemi v bytě i s aktuální připraveností člověka na vyrovnaný vztah. Setkávám se ve své praxi často s potížemi lidí v oblasti partnerských vztahů. Bývají to dlouhodobě neřešené stavy, nepochopení, neschopnost podívat se na věc z nadhledu. Pokaždé má náš rozbor několik fází. Začíná volným pohovorem, kdy se pacient beze svědků svěří se svou těžkostí.

21. září 2008 |

Zapomeňte na kino - ženy raději randí v čajovně, v ZOO, kolečkových bruslích!

Asi se na světě nenajde žena, která by nezažila alespoň jedno naprosto příšerné rande. Ale proč tomu tak je? Copak mužům ještě nikdo neprozradil,že tribuna na zápasech v boxu, kuřecí farma anebo dokonce prohlídka v místní lince na třídění odpadů nejsou zdaleka těmi pravými místy pro první rande? Že ne? Nevadí, následující řádky se nebojí být první.

18. září 2008 |

Utužení partnerských vztahů

Milé dámy, myslíte si, že váš partner není dost romantický? Máme pro vás tip pro život ve dvou šťastnějším.

Můj partner není vůbec romantický...

18. června 2008 |

Už máte své LELO?

Každá žena touží po krásných věcech. Nikoho již asi nepřekvapí nabídka módních oděvů, designových mobilních telefonů, mp3 přehrávačů, designového nábytku a jiných designových věcí, které na nás den co den číhají na každém kroku. Většina z nich je součástí snad každé moderní ženy. Proč však nemít něco skutečně krásného také ve svém nočním stolku a být "IN" i v ložnici?

7. června 2008 |

Asertivita - aneb nenechte se zneužívat

Schopnost zastávat se svých práv a nenechat se zneužívat je jednou z definic asertivního chování. Jde o vyjádření toho, co člověk skutečně cítí, chce nebo potřebuje bez toho, aby na druhé působil nezdvořile, útočně či až agresivně. Právě agresivní chování je to, s čím si asertivitu nesmíme plést. Když si agresivně stojíme za prosazením svých zájmů a potlačujeme zároveň práva druhých, jde o agresivní nikoli asertivní chování. A to si mnozí pletou.

Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 19 20 21 22 ... 25

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz