Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 20 21 22 23 ... 25
1. června 2008 |

Neplodnost u mužů

V dnešní době trápí většinu párů problémy z otěhotněním. U každého případu neplodnosti je možnost, že zdrojem problémů je muž, přesně v poměru 1:1. V mnoha případech je nutný chirurgický zákrok, ale i přírodní léčba může být velmi účinným pomocníkem k vyřešení těchto problémů.

10. května 2008 |

Premestruační syndrom

Víte, jaký je rozdíl mezi ženou s PMS a teroristou? S teroristou se dá alespoň vyjednávat!" Anekdota šířená hlavně muži poukazuje na to, co prokázaly i výzkumy: premenstruační syndrom má negativní vliv nejen na ženu, ale i na její okolí... Ačkoliv muže menstruace a s tím spojený PMS jistě nepotká, nepřímo jsou jím zasaženi také...)

6. února 2008 |Bydlení

Moderní doba železná

Různé materiály jsou s dějinami lidstva spojovány už od pradávna. Pojmy jako doba kamenná, bronzová či železná nebo hedvábná či jantarová stezka jasně naznačují svůj původ. Naše současnost si možná říká o přízvisko "doba plastová". Historie se ale ráda opakuje a moderní trendy přejí návratům k přírodním materiálům.

22. října 2007 |

I muži sní a touží

Můžete se mnou souhlasit, nebo nemusíte. Dlouholeté zkušenosti a pozorovaní mě přivádí k závěru, že muži se v průběhu života vyvíjí. Já vím, že to není nic objevného, ale nechte mě pokračovat. Mám na mysli jistou specifickou oblast vývoje. Změna v pozornosti. Projevování zájmu o nás - tím "našim" způsobem, který chtě nechtě čekáme a málokdy dostáváme.

23. června 2007 |

Pomoc, co když jsem asexuální?

Co to je asexualita? Je to nemoc? Úchylka? Ani jedno!

15. června 2007 |

Někdy je lepší nebýt A-čko...

Platí to alespoň v oblasti problematiky stresu a zvládání zátěžových situací zejména v práci. Odborníci totiž charakterizují takzvané "chování typu A". Představují ho lidí, kteří se vyznačují vysokou mírou aktivace nervového systému.

Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 20 21 22 23 ... 25

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz