Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 21 22 23 24 ... 25
19. května 2007 |

Vojna pohlaví - ženský mozek versus mužský

Už mnoho let se vědci snaží přijít na to, jak se liší mužský a ženský mozek a tedy, jaké jsou rozdíly v myšlení, prožívání a emocionalitě mezi muži a ženami. Zjistilo se, že při stejné úloze zapájejí muži jiné části mozku jako ženy. K řešení úkolu tedy dospějí oba, každý však "svou" cestou, každý použitím jiných mozkových center a jiných metod a postupů.

12. května 2007 |

Jak ovlivnit druhé

S ovlivněním druhých se setkáváme každý den. Ze všech stran a ze všech médií se na nás valí reklama a snaží se nám podsunou nějaký tovar nebo službu. Ovlivňujeme a jsme ovlivňováni každý den také i doma či v práci. Ve vztazích k němu dochází více či méně skrytě, neuvědomujeme si jej.

7. května 2007 |

Jak poznat, kdy vztah ukončit?

Vztahy hrají v životě důležitou roli. Proto chceme dbát na to, aby náš vztah byl funkční. Důsledky nefunkčního vztahu zasahují i do ostatních oblastí života. Do naší práce, zdraví a správy financí. Fungující vztah je pevným základem pro ostatní oblasti života. Naopak nefunkční vztah přináší ztráty.

14. dubna 2007 |

Desatero rozvodové komunikace

Rozvod je po smrti blízkého druhou nejvíce stresovou životní událostí. A to hlavně díky emocím, které jsou s partnerstvím úzce spojeny. I když to není jednoduché, snažte se v době rozvodu emoce krotit. Vždy si připomeňte, že se rozvádíte pro váš budoucí lepší život. Je to změna k lepšímu, nikoliv k horšímu.

3. března 2007 |

Rok 2007 bez nepříjemných myšlenek?

Cítit se příjemně, od rána do večera, den co den? To si jistě přejeme všichni. Ale jak se k tomuto příjemnému stavu dopracovat? Jsou pouze tři cesty: 1. useknout si hlavu, 2. využívat omamných látek, 3. domluvit se s vlastní hlavou na spolupráci.

25. února 2007 |

100 NEJVÍCE SEXY MUŽŮ PLANETY!

Přestože už si nějakou dobu nelepíme plakáty s Bradem Pittem na zeď, takový nedělní večer s romantickou komedií ve společnosti Juda Lawa, Orlanda Blooma nebo Johnyho Deppa není k zahození. Velká smůla, že náš miláček nemá pro tyhle sexy chlapíky zrovna pochopení. Chcete vědět, na koho by měl váš partner žárlit nejvíce a kdo nedá vaší kolegyni spát?

Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 21 22 23 24 ... 25

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz