Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 21 22 23 24 ... 25
2. února 2007 |

Mini od Fun Factory - maxi dárek k Valentýnu

Souhlasím s lidmi, kteří tvrdí, že muži pocházejí z Marsu a Ženy z Venuše, nebo chcete-li, že ženy jsou jiný živočišný druh než muži. Po několika vztazích musím s díky konstatovat, že je to naše ženské vnímání zajisté mnohem citlivější a rozmanitější než jednoduchý mužský pohled na okolní svět. Snad jen v jedné věci se vzácně shodneme - sexuální vzrušení.

4. srpna 2006 |

Antikoncepční tyčinky

Věda a výzkum jdou ruku v ruce moderní době i v oblasti antikoncepce. V České republice užívá hormonální antikoncepci každá třetí žena v období plodnosti. Přístup k informacím je dnes prakticky neomezený, ale možná některé a někteří slyší toto slovní spojení v podobě antikoncepční tyčinky poprvé. Příroda zařídila vše k rozmnožování lidské populace.

21. července 2006 |

Trápení léčí ženy nákupy

Známý fakt, si ženy, na něž dolehlo velké či menší trápení, kompenzují duševní trýzeň toulkami po obchodech, se rozhodl takříkajíc do hloubky rozpitvat německý Institut pro výzkum veřejného mínění Forsa.

30. června 2006 |

Je virtuální sex nevěra?

Na tuto otázku někdo odpoví kladně, jiný záporně. Obecně se dá říct, že ho lze považovat za nevěru duševní, ale nikoliv fyzickou, protože k fyzickému kontaktu nedojde. Muži možná duševní zálety za nevěru nepovažují, ženy spíše ano. Duševní je pro ně ještě horší, protože jejich drahý myslí na jinou a prožívá s ní své pocity.

4. června 2006 |

Zákeřně věrný milenec

Určitě ho taky dobře znáte. Je vám věrný a nikdy vás nezradí. Svou věrností vám jde na nervy, protože ji dokazuje bohužel velice nevhodným způsobem. Objeví se vždycky tam, kde ho nejmíň potřebujete. Když vám na něčem moc záleží, či někam pospícháte. On už je zkrátka takový jeliman a nezmění se.

7. února 2006 |Móda

Supertipy na valentýnské dárky

Ne každý se spokojí s přáníčkem nebo kytičkou, a proto přinášíme další řadu zajímavých tipů na nákup dárku pro vaše milé.


Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 21 22 23 24 ... 25

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz