Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 25
22. ledna 2016 |

Pro čtvrtinu Čechů je manželství zastaralá instituce. 5 dobrých důvodů, proč mít přesto svatbu

Těsně po sametové revoluci bylo manželství přežitkem pouze pro pouhých 7 % občanů tehdejšího Československa. Od té doby se počet lidí, kteří mají ke svatbě odmítavý postoj, více než ztrojnásobil.
1. prosince 2015 |

Jak využít nesnáze v partnerství a udělat z nich výhodu

Častokrát v našich vztazích zažíváme mnoho bolesti. Někdy je to téměř neúnosné. Chybí nám naděje. Nebo ji ztrácíme. Klademe si otázky: „Má náš vztah ještě smysl? Změní se ten druhý? Budeme schopni spolu ještě vycházet?“

21. října 2015 |

Jak oznámit druhému, že je konec

Říci druhé straně, že se naše cesty rozcházejí, nebývá většinou snadné. Proto většina z nás vyřknutí nepříjemné pravdy odkládá. Nejsme si jisti reakcí našeho protějšku – navíc nás nikdo etiketě a pravidlům mezilidských vztahů neučil.

11. září 2015 |

Rozejít se, nebo ve vztahu zůstat?

Většina z nás stála nejednou v životě před těžkým rozhodnutím: „Mám po létech, kdy jsem něco budoval(a), všechno opustit a jít svou cestou, nebo udělám osudovou chybu a časem budu svého odchodu litovat?“ Pojďme si říci pár vodítek, která mohou naše rozhodování v takovém případě usnadnit.
10. srpna 2015 |

Mužská neplodnost

V dnešní době trápí většinu párů problémy s otěhotněním. U každého případu neplodnosti je možnost, že zdrojem problémů je muž, přesně v poměru 1:1. V mnoha případech je nutný chirurgický zákrok, ale i přírodní léčba může být velmi účinným pomocníkem k vyřešení těchto problémů.
29. června 2015 |

Zaměřeno na muže - kvalita spermií

Je všeobecně známou věcí, že kvalita spermatu celosvětově klesá a stále více mužů je neplodných. Spermie zraje v těle muže zhruba 72 dnů, takže zlepšení je možné očekávat až skoro po 3 měsících. Muži by tedy měli dodržovat následující rady ještě dlouho před prvním pokusem o plánované početí.
Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 1 2 3 4 ... 25

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz