Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 2 3 4 5 ... 25
18. května 2015 |

Mužská menopauza - opravdu existuje

O ženské menopauze bylo napsáno nespočetně článků. O jejím mužském protějšku - andropauze již podstatně méně. Pokud se o tom ve společnosti zmíníte, řada pánů to bude možná považovat za vtip. Ale není tomu tak. Andropauza existuje a je to odborný lékařský termín.
13. dubna 2015 |

Riziková těhotenství a poruchy plodnosti

Stále častěji se západní civilizace setkává s rizikovými těhotenstvími a poruchami plodnosti. Jsou to neošetřené civilizační choroby. Medicína ale ví, jak jim zabránit. Hledá se viník, proč ve zdravotnictví neexistuje jejich prevence.
28. února 2015 |

Zimní citové deprese

Důsledky vlivu nedostatku slunečního svitu na psychiku jsou obzvlášť citelné pro přibližně deset procent populace, která trpí sezónní citovou depresí (SAD). O této chorobě se začalo mluvit před dvaceti lety. Může potkat každého z nás.
5. ledna 2015 |

Dali jste si novoroční předsevzetí? Co udělat, aby se naplnilo.

Snížit nadváhu. Skoncovat s kouřením. Získat novou kvalifikaci nebo o sebe začít více pečovat. Psycholog Richard Wiseman provedl na vzorku více než 5 000 lidí z celého světa výzkum, jaké techniky a strategie lidé používají.
17. listopadu 2014 |

Kotvičník - Zelená viagra i likvidátor tuku!

Kotvičník je jedno z nejúčinnějších afrodisiak, ale má mnoho dalších léčivých vlastností. Kotvičník zemní obsahuje látky, které mužům i ženám výrazně zvednou sexuální apetit. Necháte se zlákat?
10. října 2014 |

Shopaholismus

Nutkavé a kompulzivní nakupování – neboli oniománie - je charakterizováno nadměrným nakupováním, neschopností odolat nákupu nepotřebných věcí, což vyúsťuje k zvýšenému pocitu stresu, podráždění, sociálním, finančním, rodinným a vztahovým problémům.
Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 2 3 4 5 ... 25

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz