Vztahy a sex


Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 3 4 5 6 ... 25
23. června 2014 |

Desatero šťastného partnerství

Recept na šťastné manželství fungující paušálně pro všechny samozřejmě neexistuje, protože tak, jak je každý z nás jiný, tak je jiný i každý pár, každá dvojice, a každé partnerství. Existují však určité společné charakteristiky, které spojují ty páry, jež jim to funguje přece jen o něco lépe.
17. dubna 2014 |

Rozdíly mezi muži a ženami

O rozdílech mezi muži a ženami se toho už hodně popsalo a staly se podnětem k různým vtipům, anekdotám a žertům, ať už z pohledu jednoho nebo druhého pohlaví. Co však stojí za těmito rozdíly?
5. března 2014 |

Češky vystřídají za život průměrně 7 sexuálních partnerů

Doby, kdy každá žena měla obvykle jednoho sexuálního partnera po celý život, dávno minuly. Výzkum téměř 7000 žen ve věku 15-49 let zjistil, že ženy mají průměrně 7 partnerů a v polovině případů užívají antikoncepci.
22. února 2014 |

Rozvod a chronické nemoci

U chronických nemocí najdeme velmi často údaj o rozvodu rodičů nebo o konfliktech v rodině. Rozvod rodičů zanechává v podvědomí člověka velmi významnou stopu. A je zajímavé dále sledovat reakce pacientů, pokud tuto problematiku rozvíjím.
29. ledna 2014 |

Jídlo a sex

Pradávná je lidská touha zlepšit si sex pomocí nějaké speciální sestavy jídelníčku či pomocí různých, často prapodivných afrodisiak. Naštěstí tyto ingredience již nejsou v módě a kvalitu sexuálního života, je možno dosáhnout jinak..
18. prosince 2013 |

Kojení pro zdraví dítěte

Na obálce časopisu Time byla nedávno vyfocená žena kojící své tříleté dítě. Účelem bylo vzbudit pozornost a přimět lidi k tomu, aby začali o kojení mluvit. A zabralo to, možná ještě více, než se očekávalo...
Článků o vztazích a sexu: 145
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 3 4 5 6 ... 25

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz