Wellness na Lipně

zpět

Lipno je třpytivý klenot ukrytý mezi hustými lesy šumavské přírody. Ráj na zemi pro vyznavače aktivní i pasivní dovolené. Vychutnejte relax, turistiku, sport i wellness na Lipenské přehradě až do konce října 2013!

Turista, cyklista, jachtař či plavec každý si zde přijde na své, každý zde objeví magický kout sám pro sebe, který mu poskytne dokonalý úkryt před každodenním shonem.


Relaxační wellness pobyt:
Ubytování v kongresovém centru Orsino ****
Ubytování pro 2 osoby na 3 nebo 4 dny
Ubytování S POLOPENZÍ
Snídaňový bufet • Tříchodové večeře a salátový bar
ZDARMA Zapůjčení loďky s pádly na 2 hod.
WELLNESS BALÍČEK pro dva:
Vstup do bazénu s relaxační zónou na 2 hod. (dopoledne)
Vstup do bazénu na 2 hod. (odpoledne)
Vstup do sauny na 1 hod.
ZDARMA Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu
Dítě od 4 do 12 let za 295 Kč / noc s polopenzí, bazénem a loďkou
Osoby nad 12 let za 495 Kč / noc s polopenzí, bazénem a loďkou
Dětská postýlka zdarma
Wi-Fi zdarma
Možnost parkování

Cena:
2 960 Kč za 3 DNY a 2 noci pro 2 osoby s polopenzí >>
4 120 Kč za 4 DNY a 3 noci pro 2 osoby s polopenzí >>

Kde:
Hotel Orsino **** se nachází na samém břehu Lipenské přehrady v obci Horní Planá. Hotelový areál nabízí širokou škálu vysoce kvalitních služeb od ubytování přes wellness po gastronomii. Bezchybná okolní krajina, a nesčetné možnosti sportovního vyžití jsou dalšími přednostmi tohoto moderního hotelu.

alt. text


Možné výlety v okolí:
Stezka korunami stromů Lipno je nově postavená lipenská atrakce. Dřevěná stezka v délce 675 metrů je citlivě zasazena do smíšeného lesa a končí 40-ti metrovou věží s vyhlídkou na Alpy, Šumavu a Novohradské hory.

Hrad Rožmberk pocházející z poloviny 13. století patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků.

Vítkův hrádek byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců. Jednalo se o strážní hrad na solné stezce. Se svojí nadmořskou výškou 1053 m, je Vítkův hrádek nejvýše položený hrad v ČR.

Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož odlehlá poloha jej uchránila během husitských válek. Nepostihly jej ani josefinské reformy. Ve 40. letech minulého století byli mniši po 700 letech existence kláštera vyhnání nacisty, po skončení války se do kláštera na chvíli vrátili, aby následně byli po zestátnění kláštera v roce 1950 znovu vyhnáni.

Český Krumlov je malebné městečko, které je zaneseno na seznamu UNESCO. Najdete zde krásný, rozsáhlý zámek, zámecký park či otočné hlediště. Toto město na vás dýchne neopakovatelnou atmosférou, kterou jinde nezažijete.

Více informací a možnost zakoupení pobytu:
www.newgo.czvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz