WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2009

zpět

Pokud jste milovníci krásy a zdravého životního stylu, neváhejte a navštivte největší mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v ČR WORLD OF BEAUTY & SPA JARO ve dnech 6. a 7. března. 2009 na pražském Výstavišti v Holešovicích.

veletrh


Více než 330 vystavovatelů připravuje pro dvě desítky tisíc návštěvníků opět novinky v oborech pěstící a dekorativní kosmetika, péče o tělo, přístroje pro péči o pleť a formování postavy, péče o ruce a nohy, vybavení kosmetických salonů a pracovišť, vybavení pro wellness a spa zařízení a mnoho dalšího. Zaměření veletrhu podle specifik jednotlivých zákazníků, správný marketing, aktivní doprovodný program i třeba aktivní prodej ve wellness centrech budou specifickou částí odborného programu veletrhu.
Jedním z hlavních směrů veletrhu bude také vzdělávání a rekvalifikace. V nabídce budou zastoupeny školy, vzdělávací instituty i odborníci nabízející znalosti z oborů kosmetika, péče o ruce a nohy, zdravá výživa, aromaterapie, masáže, zdravý životní styl, relaxace. Je to vkladem pro ty, kdo si chtějí doplnit znalosti v těchto oborech, i pro zájemce, kteří hledají zaměstnání, chtějí změnit své dosavadní pracovní zařazení či např. pro matky po mateřských dovolených, které zatím nemohou přijmout práci s celodenní pevnou pracovní dobou či za zaměstnáním dojíždět.

WORLD OF BEAUTY & SPA 2008


V dalším odborném programu se představí opět DERMOPARTY, anti-aging programy, nové generace produktů pro péči o tělo a pleť či např. novinky z oblasti biokosmetiky.

veletrh


Na veletrhu samozřejmě na návštěvníky čeká kromě možnosti nákupů velká řada trendových záležitostí - účesy italských i českých kadeřnických mistrů zpracované v poutavé show, na kadeřnických, kosmetických a "nehtových" stáncích možnost nechat si zdarma poradit a často zdarma či za velmi příjemné "veletržní" ceny si nechat od největších mistrů vytvořit nový účes, nalíčit v nadcházejících trendech, vyzkoušet některý z druhů masáží, perfektní manikúru či vyzkoušet "gelové" či "akrylové" nehty, nebo alespoň hezké zdobení, a to i nehtů na nohách. Kdo nemá zatím odvahu a chuť na "změnu", může se alespoň obdivovat kreativní tvorbě soutěžících při řadě vrcholných soutěží: Creative image team, fotomakeup, nail art, stamping nail art, manikúra, účesy a líčení juniorů a mnoho dalšího.
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz