WORLD OF BEAUTY & SPA

zpět

Výstaviště Praha 7 - Holešovice - 19. a 20. září 2008

Hledáte námět pro rozšíření a zatraktivnění svého pracoviště, kosmetického salonu, spa zařízení či hotelu? Zajímají Vás novinky a trendy v oblasti kosmetiky, wellness, manikúry a pedikúry? Zajímají Vás praktické ukázky exotických masáží a blahodárné účinky aromaterapie? Dychtíte po žhavých trendech v líčení, účesech a módě pro nadcházející sezónu?

Neváhejte a navštivte MEZINÁRODNÍ VELETRH KOSMETIKY, KADEŘNICTVÍ A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU WORLD OF BEAUTY & SPA 2008 PODZIM 19. 9. a 20. 9. 2008 na pražském Výstavišti v Holešovicích.

veletrh


Více než 300 vystavovatelů připravuje pro očekávané dvě desítky tisíc návštěvníků opět novinky v oborech pěstící a dekorativní kosmetika, péče o tělo, přístroje pro péči o pleť a formování postavy, péče o ruce a nohy, nail design a nail art, vybavení kosmetických salonů a pracovišť, solária a opalování, vybavení pro wellness a spa, účesové trendy, péče o vlasy a vybavení kadeřnických salonů, doplňky atp.

Novinkou bude nabídka vzdělávání a rekvalifikací. Je to výzvou pro ty, kdo si chtějí doplnit znalosti v tomto oboru, i pro zájemce, kteří chtějí změnit zaměstnání či např. matky po mateřských dovolených, které zatím nemohou přijmout práci s celodenní pevnou pracovní dobou či za zaměstnáním dojíždět.

Na hlavním podiu ve střední hale bude probíhat atraktivní kadeřnický, vizážistický i módní program, již tradičně za účasti předních kadeřníků, vizážistů a módních návrhářů.

Významný módní trend letošního léta - "Bluemarine" - se stal také tématem Mistrovství České republiky v make-upu, jež bude probíhat na hlavním podiu v pátek od 14.00 hod. Jedná se o námořnický styl, jehož typickými znaky jsou modrá, bílá, proužky všech typů. K neodmyslitelným doplňkům patří pásky, šátky, náramky.

veletrh


Pro líčení je typická opálená, ale také alabastrová pleť, oči zvýrazněné linkou nebo modrými stíny v barvách vodní hladiny, sytě výrazná rtěnka nebo pouze jemný lesk. Vše by mělo být doplněné módními metalickými barvami od zlaté přes perleťovou růžovou až po stříbrnou.

Představíme-li si k tomu ještě moře, jachty, sluncem zalité pobřeží nebo procházku po Saint Tropez, tak dostáváme typický look Bluemarine.
K dalším soutěžím, jež můžete na veletrhu vidět, patří nedělní tradiční Česká a mezinárodní mistrovská soutěž v nail designu, soutěž v nail artu "Krásné ruce a nohy", podologická soutěž "Nejkrásnější nohy" i ocenění nejlepších produktů - BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD.
V salonku "lounge" v Pravém křídle výstavní haly se v pátečním dopoledním programu představí opět anti-aging programy, nové generace produktů pro péči o tělo a pleť, novinky v oborech wellness & spa včetně ukázek. Páteční pozdně odpolední program bude věnován ezoterice, harmonii a aromaterapii.

V sobotu tu budou po celý den ukázky masáží a relaxace s výukou. Návštěvníci se seznámí s principy aromaterapie, postupy různých druhů exotických masáží (např. Havajské masáže, Indické masáže, Thajské masáže, masáže lávovými kameny, "Champi" masáže, lymfatické masáže, amma masáže, masáže spojené s péčí o nohy), akupunktury, akupresury, reflexní terapie, irisdiagnostiky a dalších alternativních metod prevence a léčby.

Na podiu v Levém křídle výstavní haly bude probíhat po oba dny program pro péči o nehty: prodlužování nehtů rukama našich mistryň, soutěže, zdobení nehtů vítězkami mezinárodních soutěží i např. zdobení nehtů na nohách. Úplný časový rozpis programu i plán výstavních hal naleznete na www.beautyexpo.cz.
Věříme, že Vás tento široký a bohatý odborný program zaujme a přispěje k Vašim budoucím úspěchům!
Přejeme Vám příjemný pobyt na veletrhu a těšíme se i nadále na Vaši přízeň!

Program veletrhu a více informací >>
BEAUTY EXPO s.r.o. - pořadatel veletrhu

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz