Zákeřně věrný milenec

zpět

Určitě ho taky dobře znáte. Je vám věrný a nikdy vás nezradí. Svou věrností vám jde na nervy, protože ji dokazuje bohužel velice nevhodným způsobem. Objeví se vždycky tam, kde ho nejmíň potřebujete. Když vám na něčem moc záleží, či někam pospícháte. On už je zkrátka takový jeliman a nezmění se.


Vyvádí neuvěřitelné věci, jimž byste nevěřily, kdybyste je samy nezažily.

Upoutává tím vaši pozornost, aby si tak dodal důležitosti. Dělá mu dobře, když vás může vytočit, ponížit, znemožnit, čímž ukájí své ješitné ego.

Na rodinné oslavě, nebo na podnikovém večírku, kde se chcete předvést v tom nejlepším světle, vám zaručeně poleje nový kostým či šaty na těch eroticky nejchoulostivějších místech červeným vínem, nebo pokecá jinými lahůdkami, které stoprocentně zanechávají neodstranitelné fleky. A tak vám zkazí celý večer, neboť se snažíte inkriminovaná místa neustále zakrývat a působíte křečovitě, jako bystě měla střevní potíže. A tak raději zvolíte úprk a vzpomínáte na večer, na němž vám velmi záleželo jako na kolosální trapas. V horším případě ve vás zanechá celoživotní trauma v podobě noční můry.

Když pospícháte ráno do práce a vypravujete děti do školy, s oblibou je navádí, aby si zapomínaly školní pomůcky, svačiny, či se jim chtělo ještě na záchod, anebo jinak otravovaly s malichernostmi. Můžete se spolehnout, že vám někam zašantročí klíče, peněženku, spustí oko na punčoše, zavře dveře autobusu, tramvaje či metra před nosem. Pokud se chce hodně vyřádit, tak vám vypustí kolo u auta, nebo shodí klíče od auta do kanálu.

Jeho speciálním trikem je vyrážení věcí z rukou při práci, kterou jinak vykonáváte s automatickou rutinou. Jako hlavní číslo svého neuvěřitelného programu předvádí vypadávání soust z úst. Ovšem vypadnutí nějakého sousta jídla předvádí jen v případě, pokud nemá náladu. Ale když se dostane do ráže, vyrazí vám z pusy tabletu antibiotik, kterou se chystáte zapít. A stoprocentně ji začaruje někam, kde ji nemůžete najít, přestože jste viděla, kam letěla. V zoufalství (protože antibiotika se musí využívat všechna, jinak léčba není účinná) ji hledáte všude možně ale marně. Lezete pod postel, odtahujete nábytek, šťouráte do všech škvír apod. A tak pro vás zůstane záhadou, kam ji tak pečlivě ukryl. Druhý den vás uhodí přímo do očí a vy se divíte jak to, že jste ji včera neviděla.

Rád z vás dělá blbce. Snaží srazit vaše sebevědomí na bod mrazu. Vždy, když si myslíte, že něco už dobře umíte, či zvládáte, nachystá na vás nějaký záludný, ale banální kiks, aby vám srazil hřebínek. Vy se pak divíte, jak jste se mohla tak banální chyby dopustit. Prostě typický chlap, který se vyžívá v ženině ponížení, znemožnění, aby si dokázal, že má navrch. Jeho jediná přednost spočívá v jeho věrnosti, ale zrovna v jeho případě by se každá žena radovala z jeho nevěry. Bohužel se vás většinou drží, jako klíště a nikdy vás neopustí. Každá z vás ho asi dobře zná stejně jako já. Jmenuje se Zlomyslnec Naschválista a nic dobrého od něj nemůžete čekat, vždyť je to jenom chlap, sice neviditelný, ale o to víc zákeřný.

Jedinou obranou proti němu je smích. Brát jeho řádění se humorem, zbytečně se nedeprimovat jeho schválnostmi a naopak si se smíchem říct: "To mám ale štěstí, že mi chleba spadl na zem namazanou stranou." Rozčílením se akorát ještě samy vytočíte, a tím spíš vám bude shazovat na zem další věci, či vyvede nějakou další zlomyslnost.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz