Zapomeňte na kino - ženy raději randí v čajovně, v ZOO, kolečkových bruslích!

zpět

Asi se na světě nenajde žena, která by nezažila alespoň jedno naprosto příšerné rande. Ale proč tomu tak je? Copak mužům ještě nikdo neprozradil,že tribuna na zápasech v boxu, kuřecí farma anebo dokonce prohlídka v místní lince na třídění odpadů nejsou zdaleka těmi pravými místy pro první rande? Že ne? Nevadí, následující řádky se nebojí být první.

Ať už se pánové chystáte pozvat na první rande svůj nový objev, nebo si jen zpestřit všednodenní koloběh něčím zajímavějším, následující tipy na rande vám při výběru k dispozici a možná vám pomohou vyhnout se katastrofě. Nechte si poradit, jaké rande je právě v módě.

Krásné počasí a příroda - místo, kde mlčení není trapasem
Všechny slunečné teplé dny by bylo škoda prosedět zavření někde vevnitř, když svět nabízí tolik úžasných možností, které jsou navíc cenově značně příznivé. Nejlevnější z venkovních míst je park. Cenová dostupnost ale zdaleka neznamená nudu. Sportovci si užijí kolečkové brusle nebo frisbee, milovníci zvířat procházku s pejskem a blázni do lenošení určitě vezmou za vděk dekou a Člověčem nezlob se, nebo třeba i piknikem když si troufnete.

Dokonce ani zdánlivě obyčejné procházení se parkem není k zahození, především pokud nevíte o čem zrovna mluvit. Když člověk chodí, má pocit že něco dělá, že není nuda, a tak se může vyvarovat plácáním hloupostí, jen aby překryl ono trapné ticho. Navíc jsou kolem děti a psi, což může vděčné téma k hovoru, když už je počasí vyčerpáno.

Podobně je na tom pak zoologická, popřípadě botanická zahrada, které jsou jakousi lepší verzí parku. Obyvatelé menších městeček bez zoo mohou využít možnosti procházky kolem místního rybníka, nebo malebného lesíka.

Jakékoliv místo, kde máte možnost pozorovat věci kolem a zároveň si v klidu povídat jsou pro začátky vztahu nejlepší. Opatrně ale s výstavami a muzei, ne každý je fandou druhé světové, a tak by se vaše drahá polovička mohla pěkně nudit. Pokud neznáte vkus svého partnera, raději volte obecně oblíbené aktivity - taková hvězdárna či planetárium snad neuškodí.

S čím zazáříte - tip redakce:
Piknikový koš s lahvinkou vína, sladkým dezertem nebo čerstvým ovocem pro milovnice diet - pánům bude asi více slušet piknikový baťůžek. Nezapomeňte na deku pod zadeček vaší partnerky - nevěřil byste, jak to ocení.

Vyrazíteli do ZOO, nastudujte si pár zajímavosti o méně tradičních zvířatech. Budete vypadat chytře a chytří muži ženy přitahují. Vyhněte se průpovídkám o sprofanovaných zvířatech, které každý zná.

Pět horkých tipů redakce pro nejmódnější rande pod širou oblohou:

1. ZOO
2. Botanická zahrada
3. Městský park
4. Planetárium nebo hvězdárna - spojená s krátkým výletem
5. Bruslařská dráha pro kolečkové brusle - rande samozřejmě na bruslích

Když venku prší, sněží, zuří vánice
Romantická procházka v parku nebo zoologické je určitě fajn, ale kromě jara a léta tady máme taky podzim a zimu, které nešetří deštivými či mrazivými dny. A právě pro tyto případy je geniálním místem pro strávení několika málo romantických okamžiků čajovna. Čajovnu má už dnes snad každé menší městečko, a v těch větších si můžete bohatě vybírat.

Pokud máte možnost, jděte někam, kde mají oddělené boxy nebo dokonce samostatné salónky, a v případě že je jejich množství nevelké, místo si zarezervujte. Příjemná "čajovnická" hudba, exotický interiér a příjemná obsluha (v čajovnách je skutečně sympatickým pravidlem) jsou pro první (ale i dvousté) rande tím pravým, a to bez ohledu na to jestli jste fandové vodních dýmek nebo ne. (Ačkoliv mnozí pánové si vodní dýmku nemohou vynachválit, především pro dobrou náladu, kterou po jejím vykouření jejich drahé polovičky obvykle mají).

Variantou pro nesnašeče čajoven je klasická kavárna, ale je nutno podotknout, že tenhle nápad není nijak originální ani příliš působivý (pokud ale máte dostatek šarmu, jistě to dáma pochopí).

Při nepřízni počasí se také řada mladých párů uchyluje do sálů kin a multiplexů, ale upřímně řečeno, strávit první rande tiše jako ryba a ve strnulé poloze, sedět vedle člověka, se kterým jste sice na rande, ale kvůli ohleduplnosti vůči ostatním divákům o ně vůbec nic nevíte, není zrovna nej. První rande je hlavně o poznávání, a to jde v kině jen těžko. Pro páry, které už jsou ale spolu nějaký ten pátek je to (při výběru dobrého filmu) geniální možnost.

S čím zazáříte - tip redakce:
Před návštěvou čajovny si nastudujte zajímavosti o čaji. O jeho pěstování, o zajímavých druzích čaje. Jen tam mezi řečí ukažte partnerce, jakým jste "čajoznalcem".

Pokud zvolíte přece jen nepříliš originální kino, přibalte si do kapsy vlhčené kapesníky. V malinkých beleních je koupíte ve většině drogerií. Nabídněte partnerce kapesník poté, co spořádá popcorn nebo nachos.

Pět horkých tipů redakce pro nejmódnější rande za špatného počasí:
1. Čajovna
2. Sushi bar - ale pozor, nejdříve si ověřte, zdali je vaše partnerka schopna sush spořádat
3. Stylová restaurace se živou hudbou - pozor ale opět na druh hudby, dle zkušenosti mexická neuráží, hudba ani kuchyně
4. Trendy koktejbar - ale nepřežeňte to a raději s alkolem, pít můžete i nealko koktejly
5. Cimrman - seženeteli lístky na představení, určitě budete za hvězdu

Originální a bláznivé
Pokud patříte k lidem, který za každou cenu chtějí vyčuhovat ze stereotypu, pak vás možná bude lákat rande na bobové dráze (jeden sjezd dolu stojí v Praze 120 korun pro jednoho), jejíž sjezd ve dvou určitě stojí za to. K zahození nejsou ani šlapadla, motokáry, laser game nebo třeba famózní paint-ball (výhodou je neomezená doba hraní, 200 nábojů a zapůjčení obleku - obvykle kolem 600 Kč za osobu, ale zážitek je nezapomenutelný a k nezaplacení).

Pět horkých tipů redakce pro nejmódnější originální a bláznivé rande:
1. Bobová dráha
2. Pait-ball
3. Laser Game
4. Motokáry
5. Projížďka v cabrioletu nebo hummeru

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz