Zdravá pokožka s jemností kašmíru

zpět

Která žena by netoužila po neodolatelně jemné pleti se sametovou hebkostí? Seznamte se s expertní péčí Dove Cashmere Comfort, přinášející smyslný požitek, pro vaši dokonale hebkou pokožku s jemností kašmíru. Buďte přirozená, buďte sama sebou.

Objevte svou krásu s unikátní tělovou kosmetikou
Dove je tu proto, aby pomáhal všem ženám, uvědomit si potenciál vlastní krásy. Skutečná žena nevypadá jako vystřižená z předních stránek módního časopisu. Zapomeňte na podobné představy a objevte svou přirozenou krásu, pomocí doteku jedinečné tělové kosmetiky Cashmere Comfort, z osvědčené řady Derma Spa. Vaší pokožku zbaví veškerých suchých skvrn, zajistí jí kašmírovou hebkost i vitalitu, a vy se můžete cítit spokojenější a být tak sama sebou. Pravá krása se skrývá uvnitř.

Pravidelná péče
Naše kůže vnímá na fyzické i emocionální úrovni, jak se o ni staráme. Když se budete své pokožce věnovat důsledně s láskou a dopřejete ji tu nejkvalitnější možnou péči, můžete se cítit skvěle i vy. Pravidelná péče o sebe samou, může být snadnou cestou, k vaší vnitřní pohodě a rovnováze mezi tělem a duší.

Nechte promluvit péči s pohádkovou vůní

Udělejte si chvíli pro sebe, hoďte veškeré starosti za hlavu a nechte se pohltit intenzivním zážitkem, který si vaše pokožka ihned zamiluje. Probuďte veškeré své smysly s touto dosud nejúčinnější péčí o suchou pokožku a získejte dokonale hebkou pleť. Odevzdejte se opojné vůni krémové vanilky, ambry a teplého koření kolekce Casmere Comfort, s dotekem Spa, který vám přivodí pocity blažené harmonie. Užijme si svou výjimečnost avykročme do nového dne plné inspirace a svěží vůně.

Super tip: Tělové máslo pro suchou pokožku
Vyzkoušejte Tělové máslo Casmere Comfort, které oceníte při každodenním večerním rituálu. Vhodný je aplikovat na ty nejsušší a problematická místa. Dotek luxusního kašmíru, zažijete s nejjemnějším Tělovým mlékem Casmere Comfort, které kůže absorbuje velice rychle, díky své prémiové struktuře. Nejvíce se hodí mléko používat každé ráno a to pravidelně, abychom zajistili dlouhotrvající efekt a zbavili se suché pleti natrvalo.

Krásně hladké ruce v každém okamžiku

Jako poslední představujeme zázračný Krém na ruce Casmere Comfort. Bohatý a vyživující obsah naneste rovnoměrně na ruce, dlaně i prsty. Součástí krému je zklidňující receptura, regenerujíc velmi suchou a problematickou pleť, již při prvním sametovém pohlazení. Obnovující krém dokáže účinně zamávat i se slabými a zničenými nehty.

Hydratační technologie CELL-MOISTURISERS
Zajímá vás, proč je kolekce Dove Cashmere Comfort DermaSpa vysoce efektivní? Je to díky moderní technologii CELL-MOISTURISERS, která poskytuje přirozenou hydrataci a zvláčňuje suchou kůži do hloubky. Aktivní substance v kombinaci s vyživujícími látkami, působí v samém jádru kožní buňky a posiluje jejich vlastní ochranou bariéru, čímž předchází nežádoucímu vysušování kůže. Inteligentní vlastnosti zajištují pleti intenzivní regeneraci buněčného jádra. Již po prvním vyzkoušení je pokožka znatelně zdravější a vláčnější na dotek. Neuvěřitelnou hebkost zajišťuje hlavní látka, extrahovaná ve formě oleje, která je získávána z přírodních semen. Bohatý obsah unikátní receptury důkladně hydratuje a zanechává pokožku hebkou jako kašmír.

Ženská pokožka vyžaduje tu nejjemnější péči
Dove, je od nepaměti milován ženami pro svou kvalitní a šetrnou kosmetiku. Všechny bychom si přály mít dokonale jemnou a přitažlivou pleť, která je předností ženské krásy. Pečujte s láskou o své tělo i vy a dopřejte si pokožku, se kterou se budete cítit na výsluní. V kašmírovém komfortu se sny stávají skutečností. Jsme krásné, tak to společně ukažme svému okolí i sobě.

alt. text
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz