Zdraví

Výběr dle tématu

NemociCvičeníBylinky
Výživové doplňkyFilozofie zdravíZdravá výživa


Článků o zdraví: 393
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 66
15. března 2019 |Filozofie zdraví

Dech – lék, který máme vždy při sobě

Pár univerzálních tipů, které mohou výrazně ulevit od stresu. Jedním z takových komplexních léků je vlastní dech. Je až s podivem, kolik preparátů, různých technik, cvičení či rozličných metod uzdravování jsou lidé ochotni absolvovat bez toho, aby se v prvé řadě zaměřili na vědomé dýchání, které má k dispozici každý.

8. února 2019 |Výživové doplňky

Síla ajurvédy

Máte někdy pochybnosti o výkonosti svého srdce? Asi ne, že? Srdce je známé jako velmi mocný a neúnavný sval a je stejně důležité jako mozek. Srdeční sval hraje důležitou roli v našem fyzickém zdraví, bez něj bychom nepřežili. Pečujte o něj pomocí ajurvédy.

1. února 2019 |Zdravá výživa

Kozí mléko ochrání před stresem a psychickými problémy děti i dospělé

Pokud hledáte způsob, jak výrazně obohatit jídelníček, věřte, že i docela „běžná“ potravina, jako je kozí mléko, udělá s vašim zdravím hotové zázraky. Sušené kozí mléko instantní si určitě oblíbíte v teplé i studené kuchyni a v případě potřeby s ním můžete zcela nahradit mléko kravské.

26. listopadu 2018 |Filozofie zdraví

Laktóza - skrytý problém

Některým lidem vadí mléko, dokonce i skryté mléko - v pečivu, v sušenkách apod. Že za tímto problémem může stát primárně laktózová intolerance, mnozí netuší...
26. října 2018 |Cvičení

Hormonální jógová terapie pro ženy

Cvičí ji hlavně ženy, ale na sestavu pro muže nedá dopustit například ani herec Jiří Langmajer. Účinky jsou velmi silné, po emoční a tělesné stránce se člověk po cvičení cítí jako znovuzrozený. Více v rozhovoru jedna z tváří této metody v České republice, paní Magda Semelová.

19. října 2018 |

Co je to Ajurvéda?

Tisíce let předtím než současná, moderní medicína poskytla vědecké důkazy o spojení mysli a těla, mudrci z Indie postupně popsali celostní systém, Ajurvédu, která je i nadále jedním z nejdokonalejších a nejsilnějších zdravotních systémů. Ajurvéda je věda o životě (Ayur = život, Veda = věda nebo vědění).

Článků o zdraví: 393
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 66

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz