Zdraví

Výběr dle tématu

NemociCvičeníBylinky
Výživové doplňkyFilozofie zdravíZdravá výživa


Článků o zdraví: 393
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 62 63 64 65 ... 66
13. července 2006 |Bylinky

Třezalka tečkovaná - Hypericum perforatum

Charakteristickým znakem třezalky tečkované je drobné, perforaci podobné tečkování listů, proti světlu dobře viditelné. Když rozetřeme mezi prsty květ třezalky zbarví se nám kůže do fialova. Bohaté žluté květy třezalky jsou pěknou ozdobou našich luk, na kterých tvoří nejvyšší poschodí porostu. Kvete koncem června. Léčivou drogou jsou asi 15 cm dlouhé vrcholky kvetoucí rostliny.

4. července 2006 |Výživové doplňky

Life Star - pro lepší odolnost naší psychiky

Life Star je pro mně samotného i pro mnoho mých klientů darem z nebes. Neznám žádnou jinou rostlinnou látku, ani žádný jiný lék chemického původu, který by přinášel klid a mír do Duše a současně ani v nejmenším netlumil naše myšlenkové procesy a nezpomaloval reakce.

28. června 2006 |Zdravá výživa

Co jsou biopotraviny?

Biopotraviny jsou produktem ekologického zemědělství, ve kterém se hospodaří šetrným způsobem ke zvířatům, půdě, rostlinám a přírodě vůbec. Nepoužívají se pesticidy, umělá hnojiva a geneticky modifikované organismy (GMO). Zvířata se chovají s možností výběhu nebo pastvy, krmí se přirozenými krmivy bez stimulátorů růstu či hormonálních přípravků.

14. června 2006 |Zdravá výživa

Zelenina

Že je zelenina velmi prospěšná pro naše zdraví, to je všeobecně známý fakt. Zelenina je významným zdrojem vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Ani ovoce nemůže z hlediska obsahu minerálních látek zelenině v žádném případě konkurovat.

8. června 2006 |Zdravá výživa

Ovoce

Ovoce je přírodním zdrojem ochranných látek, které denně potřebujeme pro své zdraví, pro zdárný vývoj a růst dětí. Ve své různorodosti zabezpečuje ovoce celý komplex vitamínů, minerálních látek, vlákniny. Dále jsou v ovoci četná přírodní barviva a enzymy. Čerstvé ovoce obsahuje značné množství antioxidantů.

31. května 2006 |Krása

Dornova metoda

Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních správných poloh. Tato metoda je pojmenována po svém objeviteli Dieteru Dornovi, majiteli pily v městečku Lautrach v Německu. Dieter Dorn si sám poškodil páteř při nadzvedávání těžkého kmene a nemohl se narovnat.

Článků o zdraví: 393
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 62 63 64 65 ... 66

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz