Zdraví

Výběr dle tématu

NemociCvičeníBylinky
Výživové doplňkyFilozofie zdravíZdravá výživa


Článků o zdraví: 393
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 62 63 64 65 ... 66
19. května 2006 |Nemoci

Čtyři nejčastější POHLAVNÍ NEMOCI

Sexualita je jedním ze tří znaků vedle vzpřímeného postoje a velikosti mozku - kterými se člověk odlišuje od živočichů z nižších příček evolučního řebříčku. Proč mezi ně patří? Na rozdíl od živočichů, kteří omezují své sexuální styky na krátké období spojené s rozmnožováním, pěstují lidé sex s nadšením, kdykoliv se jim zamane.

21. března 2006 |Filozofie zdraví

Jak proti myšlení

V buddhistické psychologii je návyk myslet považován za hlavní překážku dosažení osvícení, protože když je naše pozornost zaměstnána myšlením, neprožíváme skutečnost. Myšlenky nás odvádějí od současného místa a okamžiku do minulosti, budoucnosti a představ - což jsou všechno oblasti nereálna.


18. března 2006 |Bylinky

Svízel

Příroda si sama vytváří rovnováhu. Když na jednom místě dojde k jejímu porušení, příroda ?zařídí?, že to špatné je smeteno, uklizeno, zbouráno, odplaveno. Terén se zase zacelí, vyčistí. V novinách čteme o povodních, zemětřeseních, větrných smrštích apod. To jsou faktory, které vidíme, které jsou hmatatelné a citlivé.

10. března 2006 |Krása

Češi jsou třetí nejtlustší v Evropě

Před námi jsou jen Jugoslávci a Řekové. Uvedl to Petr Sucharda, primář 3. interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, který se výzkumem a léčbou obezity dlouhodobě zabývá. "Za posledních dvacet let se počet obézních v Česku zdvojnásobil a bohužel stále stoupá," řekl Sucharda.

4. ledna 2006 |Krása

Alergie na piercing

Neobvyklou studii vypracovali lékaři z kožní kliniky při University of Kansas. Zabývali se vlivem piercingu (vbodávání kovových ozdob do těla) na vznik alergií na kovy.U 118 mužů ve věku od 18-43 let byly provedeny kontaktní testy pomocí náplastí, obsahujících stopová množství niklu, zlata, kobaltu a paladia.


4. ledna 2006 |Filozofie zdraví

Dejte tělo do čistírny

Pravidelně uklízíme svoje domácnosti, kabáty dáváme do čistírny, špinavé prádlo vypereme v pračce. Někdy je ale třeba vyčistit i naše těla. Občas se ke svému tělu nechováme příliš přátelsky - cpeme do něj hamburgery, přesolené brambůrky, tučná jídla, spoustu kávy, cigaret.


Článků o zdraví: 393
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 62 63 64 65 ... 66

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz