Zdraví

Výběr dle tématu

NemociCvičeníBylinky
Výživové doplňkyFilozofie zdravíZdravá výživa


Článků o zdraví: 392
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 62 63 64 65 ... 66
21. března 2006 |Filozofie zdraví

Jak proti myšlení

V buddhistické psychologii je návyk myslet považován za hlavní překážku dosažení osvícení, protože když je naše pozornost zaměstnána myšlením, neprožíváme skutečnost. Myšlenky nás odvádějí od současného místa a okamžiku do minulosti, budoucnosti a představ - což jsou všechno oblasti nereálna.


18. března 2006 |Bylinky

Svízel

Příroda si sama vytváří rovnováhu. Když na jednom místě dojde k jejímu porušení, příroda ?zařídí?, že to špatné je smeteno, uklizeno, zbouráno, odplaveno. Terén se zase zacelí, vyčistí. V novinách čteme o povodních, zemětřeseních, větrných smrštích apod. To jsou faktory, které vidíme, které jsou hmatatelné a citlivé.

10. března 2006 |Krása

Češi jsou třetí nejtlustší v Evropě

Před námi jsou jen Jugoslávci a Řekové. Uvedl to Petr Sucharda, primář 3. interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, který se výzkumem a léčbou obezity dlouhodobě zabývá. "Za posledních dvacet let se počet obézních v Česku zdvojnásobil a bohužel stále stoupá," řekl Sucharda.

4. ledna 2006 |Krása

Alergie na piercing

Neobvyklou studii vypracovali lékaři z kožní kliniky při University of Kansas. Zabývali se vlivem piercingu (vbodávání kovových ozdob do těla) na vznik alergií na kovy.U 118 mužů ve věku od 18-43 let byly provedeny kontaktní testy pomocí náplastí, obsahujících stopová množství niklu, zlata, kobaltu a paladia.


4. ledna 2006 |Filozofie zdraví

Dejte tělo do čistírny

Pravidelně uklízíme svoje domácnosti, kabáty dáváme do čistírny, špinavé prádlo vypereme v pračce. Někdy je ale třeba vyčistit i naše těla. Občas se ke svému tělu nechováme příliš přátelsky - cpeme do něj hamburgery, přesolené brambůrky, tučná jídla, spoustu kávy, cigaret.


4. ledna 2006 |Recepty a vaření

Vegetarián?

Vlastně jsem maso nikdy moc nejedla, nechutnalo mi. Pamatuju si, jak jsem ve školce sedávala nad talířem se zbytky masa, které jsem zatvrzele odmítala sníst (tvrdohlavá býčice), zatímco ostatní děti už dávno v postýlkách vyspávaly povinnou odpolední hodinku.


Článků o zdraví: 392
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 62 63 64 65 ... 66

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz