Zhubněte do plavek: máme pro vás nejpřekvapivější jídla, která vám pomohou zhubnout!

zpět

Chcete rychle zhubnout do plavek a vystavit vaše krásné tělo u bazénu na obdiv? Pak tu pro Vás máme tipy na to, jak krásného a pěkně štíhlého těla dosáhnout. Stačí, když do vašeho jídelníčku začleníte jídla, která vám v článku představíme.

Abyste co nejdřív dosáhli vaší vytoužené figury, je základním pravidlem skutečnost sledovat to, co jíte. Konzumace nezdravých a kalorických jídel totiž může vést k nezvratným změnám ve vašem organismu. Jídla, která vám v našem článku představíme, jsou založeny na přírodních elementech, a proto mohou být s přehledem začleněna do dietního jídelníčku.

Výborné saláty, džusy a zdravé snídaně jsou jednou z alternativ, jak dosáhnout krásného a štíhlého těla. Bohužel, s příchodem fast foodů, na tato zdravá jídla a nápoje dost často zapomínáme. Jenže, jakoby si všichni před létem vzpomněli na to, že chtějí vypadat skvěle. Naštěstí jsme tu my, abychom vám ukázali, s jakými potravinami, budete ve vašich plavkách vypadat opět skvěle.

Artyčoky
Chcete zhubnout? Vyměňte nezdravé potraviny za vlákna. Artyčoky obsahují vysoký obsah této přírodní složky. Proto jsou také artyčoky často doporučovány jako přísada do přípravy dietních jídel. Ještě lépe, artyčoky jsou také bohaté na vápník a proteiny. Pro hubnutí jsou artyčoky skvělé jako pařené. Pokud tedy budete hledat dietní recepty, určitě se poohlédněte po receptech s touto potravinou.

Jogurt
Chcete zdravě snídat? Nevíte, co si dát jako pozdní svačinu? Sáhněte po jogurtu. Jogurt zažene vaši chuť po sladkém, ale i slaném mlsání. Jogurt obsahuje pro tělo dobré bakterie, obsahuje vápník a zároveň dodá vašemu tělu nepostradatelný přísun energie. Plnohodnotný jogurt navíc ochraňuje váš zažívací systém a celkově zlepšuje vás metabolismus.

Vajíčka
Také konzumace vajíček vám napomůže docílit vaší vytoužené postavy. Četné studie dokázaly, že ti, kteří pravidelně spořádají nejméně dvě vajíčka denně, spalují kalorie jednodušeji a bez většího trápení v podobě nesnesitelné chuti po nezdravém mlsání. Začleňte tak vajíčka do vašeho každodenního dietního jídelníčku a buďte fit do plavek. Podle preferencí začleňte vajíčka do receptů nebo je jezte samotná. Ať už ke snídani nebo k večeři.

Kyselé zelí
Ti z vás, kteří do vašeho dietního jídelníčku chtějí začlenit nějakou tu osvěžující ingredienci, mohou sáhnout například po kyselém zelí. Právě kyselé zel v sobě obsahuje pro tělo dobré bakterie, které podporují správnou funkci zažívacího systému. Kysele zelí umožňuje zrychlení vašeho metabolismu a zároveň spalování kalorií. Také draslík a zdravé vitamíny, které jsou v této potravině obsaženy, budou mít na váš organismus pozitivní dopad. Obložte tak příště svůj svačinový sendvič kyselým zelí.

Fazole
V neposlední řadě jsou to také fazole, které vám pomohou v hubnutí. Sami asi víte, že luštěniny všeobecně jsou tělu prospěšné. Fazole jsou bohaté na antioxidanty a udržují navíc váš obsah cukru v krvi v ideální hodnotě. Odborníci na zdravou výživu také tvrdí, že fazole vám mohou pomoci v boji proti mlsání.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz