„Život po 30ce“ aneb fashion story s blogerkou

zpět

Být skvělá máma, známá blogerka a ještě navíc u toho perfektně vypadat? Ano, jde to. A jde to dokonce i po třicítce :-) Chtěli jsme se přesvědčit na vlastní oči, tak jsme se vydali do krásné kočovné kavárny COCO VAN, která momentálně sídlí v Praze na Střeleckém ostrově. Tam jsme se sešli nad sklenkou domácí limonády s blogerkou Luckou, kterou možná znáte díky jejímu blogu Život po 30ce.

A o čem že to vlastně Lucka píše?
Lucka je blogerka, která se nevěnuje jen jednomu tématu. Dokáže zasvěceně vyprávět o módě, o cestování. Hodně prostoru na blogu věnuje svým dětem, názorům na výchovu, ale taky třeba i vaření (a to nejen pro děti). Nejčastěji ale píše prostě o životě, o tom, jak se dívá na svět svýma třicetiletýma očima a s dvěma malými skřítky po boku.

Pohodová máma = pohodové děti

Na první pohled byste to netipli, ale tahle drobná blondýnka je maminka dvou dětí, dvouletého Filípka a pětileté Laurinky. Nedávno začala odpočítávat poslední rok rodičovské „dovolené“ a ona ví, že právě těch necelých tři sta dnů si s nimi chce užít na maximum. Podle svých vlastních slov totiž právě prožívá nejkrásnější období svého života. Některé maminky podobně starých dětí by možná nesouhlasily, ale Lucka si to užívá.

Jak to dělá?
Na první pohled je vidět, že to je pohodářka. Bylo nám to jasné, už podle kousků na sebe, které si na focení vybrala, a taky podle toho, na jaké místo nás pozvala. Ačkoliv o sobě říká, že je (nebo spíš bývala) perfekcionistka, od svých představ upustila. Nestresuje se a je pro každou srandu.

Být skutečná, ať už v dlouhé sukni, nebo v lacláčích
Už po přečtení pár řádků na jejím blogu, zjistíte, že je upřímná a rozhodně si na nic nehraje. Přiznává, že moc blogů vlastně ani pro inspirace nečte, protože chce být originál. Zakládá si na autenticitě, nestydí se ukázat bez make-upu nebo odhalit bříško po dvou těhotenstvích. Zkrátka je sama sebou. A to v reálném životě, ale i na sítích. Svědčí o tom její hashtag #budmeskutecne.

A jak to má v módě?
V čem se cítí v létě jako ryba ve vodě? :-) Většinou ji potkáte s úsměvem od ucha k uchu, jak si to padí po Praze ve stylových lacláčích nebo dlouhé sukni. Líbí se jí boho a hippie styl, maxi šaty, volné sukně, batůžky a extravagantní sluneční brýle. Na co si naopak nepotrpí, jsou třeba boty na podpatku. To ji spíš potkáte v teniskách, které perfektně dotváří její jedinečný styl.

Nechte se inspirovat na www.vivantis.cz

alt. text

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz