Zkuste také barevný make-up

zpět

Podzim je již v plném proudu, počasí je chladné, příroda usíná, a to je ta pravá chvíle na rozzáření vlastní tvářičky. Již dávno není pravdou, že barevné líčení patří pouze k jaru. Vyzkoušejte naše trendy podzimní typy na barevné líčení a okouzlete své okolí.

Všichni to jistě znáte. Listopad, pochmurná nálada, sychravé počasí, Vánoce a starosti za dveřmi a k tomu všemu ani chvilka času sama pro sebe. Pokud cítíte, že vám již docházejí létem nabité síly, cítíte se unavenější než dřív a ani s náladou to není zrovna růžové, nelekejte se. Jedná se o přirozenou reakci vašeho těla na nedostatek slunečních paprsků, které jsou tak zdravé pro krásnější pleť, hebké vlasy, opálenou tvář i lepší náladu.

Ale přeci jen něco udělat můžete. Pokuste se vytvořit si svojí vlastní pozitivní atmosféru u sebe doma a přeneste ji díky dobré náladě a příjemnému oblečení i na své okolí. Jedním z největších aspektů, který na podzim a v zimě zapřičiňuje špatnou náladu, je nedostatek barev. Po celé jaro a léto byly vaše oči szvyklé na příjemné odstíny zelené, na tyrkysové nebe či zářivě žluté slunce.

Nyní se celá příroda i naše okolí nese v pochmurnějších zlato-hnědých barvách.

Nebojte se trochu si zaexperimentovat, protože i podzim je vhodná doba pro změny v líčení. Místo kalsické černé či hnědé tužky na oči zkuste jendou sáhnout po barevné, která bude korespnodvat se zbytkem make-upu i oblečenení. Nevyhýbejte se světlým leskům na rty a pastelovým očním stínům.

Kromě barviček v klasické dekorativní kosmetice pro vás máme ještě typ. Zkuste použít rozjasňovač na obličej, který citlivou pokožku obličeje vyživuje, pečeuje o ni a dodává jí svěžest a vitální vzhled.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz