Zlaté hodinky které vás jednoduše nadchnou

zpět

Rozhodujete se pro nové hodinky a chcete se držet posledních trendů? Pak vám doporučujeme vsadit na letitou klasiku – zlaté hodinky.

Letošní podzim se nese v duchu bronzové a zlaté barvy módních doplňků, šperků i hodinek. Jedná se tedy o dokonalý a přitom elegantní doplněk vašich podzimních outfitů. Můžete doladit i šperky ;-). Rádi bychom vám nabídli pár tipů pro inspiraci.


alt. text

Zlatá s bílou jemně podtrhne dojem luxusu
Zlaté ocelové hodinky jsou již dlouhou dobu osvědčeným módním doplňkem. Kombinace bílé keramiky a zlaté oceli ovšem tvoří dokonalou tečku outfitu, která by neměla chybět žádné dámě. Značka DKNY nabízí exklusivní modely zlatých hodinek. Pozadu však nezůstává ani Morgan či Esprit.

alt. text

Klasické zlaté hodinky pro dokonalou eleganci
Pokud ovšem hledáte klasický vzhled hodinek s menším ciferníkem, pak vám můžeme doporučit značku Lorus nebo Pulsar. Tyto hodinky jsou vhodné na denní nošení, do kanceláře nebo ke kostýmku.

alt. text

Módní hit v podobě bronzových hodinek
V neposlední řadě musíme připomenout zlaté hodinky v barvě bronzu, které jsou letošním hitem. Kombinace s kamínky rozzáří každou ženu. Značka Michael Kors se může pochlubit novinkami na podzim a zimu 2013 především v bronzové barvě.

alt. text


I když byly zlaté hodinky pár let zatracovány, tak si své místo na trhu udržely a nyní se dostávají opět na výsluní módy. Nechte se zlákat i vy, je opravdu z čeho vybírat.
Zdroj: www.hodinky.cz/magazinvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz