Zúčastněte se s námi AVON pochodu

zpět

Stejně jako v uplynulých letech pořádá společnost AVON i letos kampaň proti rakovině prsu, kterou v roce 2009 zastřeší svým jménem celkem osm slavných žen, jako například Monika Absolonová, Mahulena Bočanová, Dara Rolins, Simona Stašová a další. Jejich úkolem bude o ožehavém tématu veřejně hovořit a podporovat ženy v preventivních prohlídkách. Kampaň proti rakovině prsu běží v České republice už 12 let a do dnešního dne se podařilo vybrat téměř 50 milionů korun. Díky těmto penězům mohl být spuštěn projekt Ženy ženám, kdy společnost AVON přispívá částkou 200,- Kč na screeningové vyšetření ženám, které ho nemají hrazeno zdravotní pojišťovnou.

AVON


AVON pochod proti rakovině prsu je celosvětovou akcí, v rámci které statisíce lidí vyjadřují svou podporu nemocným pacientům a jejich rodinám. Pochod proti rakovině se každoročně koná ve více než 50 zemích světa. 9. ročník se bude konat v sobotu 6. června 2009, start je ve 14 hodin na náměstní Republiky v Praze. Podpořte i vy tento projekt a zakupte si tričko (dámské či pánské), přispějete tak jedné ženě na vyšetření prsu.

Avon Boj proti rakovině a domácímu násilí
Výtěžky z tohoto prodeje Avon věnuje na projekty spojené s prevencí a bojem proti rakovině prsu a domácímu násilí. Produkty Avon pochod a Avon proti domácímu násilí >>
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz