Zvířecí vzory letos dostávají třetí rozměr – barvu!

zpět

Zvířecí vzory k nám ženám patří stejně, jako zvířecí instinkty. Vzory připomínající zebru, žirafu, tygra nebo hadí kůži se neustále vrací do módy. Letos však dostaly zcela nový vzhled – barvy, na které jsme doposud nebyly zvyklé. Zebra už nemusí být bílo-černá, ale co třeba fialovo-černá. A proč tygra neobarvit na zeleno!

zvířecí vzory


Silnou myšlenkou letošního blížícího podzimu bude barevnost. Ta se dostane i na zvířecí potisky, které se doposud omezovali spíše na neutrálnější barvy, jakou je hnědá, okrová, bílá nebo černá. Už teď se objevují v obchodech nové podzimní kolekce, a proto začíná váš čas – čas milovníků módy! Je třeba sehnat nové módní kousky. Hledejte potisky připomínající divoká zvířata v netradičních barvách. Zapomeňte na klasiku – tou nyní nezabodujete. Chce to „přestříkat“ zvířátka pestrými barvami.

Divoké potisky vyžadují méně divoké doplňky!
K výrazně barevným vzorům divočiny již nekombinujte vzorované nebo barevně výrazné kabelky a boty. Optimální jsou neutrální barvy, jako je černá, odstíny šedé nebo bílá. I doplňky volte spíše designově umírněné než extravagantní. Nechcete přece vypadat jako pouťová atrakce.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz