Zvířecí vzory opět bodují!

zpět

Zvířecí vzory jsou jedním ze žhavých hitů letošní zimní sezóny. Zvířecí vzory jsou trendem, který si už několikrát prožil svůj boom a je opět tady! Zajímá vás, které zvířecí vzory jsou právě in a které druhy oblečení jsou pro tyto vzory typické a jak je nosit?

Proč právě zvířecí vzory? Zvířecí vzory byly a vždy budou velmi oblíbenou součástí módy, a to hned z několika důvodů. Nejenže vypadají opravdu trendy, ale navozují exotickou náladu a působí také velmi honosným a majestátným dojmem. Zvířecí vzory navíc opět ožívají, takže není nesnadným úkolem je sehnat. Mezi ty nejoblíbenější patří zejména vzory napodobující srst divokých šelem jako je leopard nebo tygr. Neméně in jsou také vzory "zebří" nebo "žirafí" - tyto jsou navíc velmi atypické a nevidíte je jen tak na každém kroku. Nesmíme samozřejmě zapomenout také na oblíbené hadí nebo krokodýlí vzory, které jsou symbolem divoké atmosféry skutečně pravé, nefalšované exotiky.

zvířecí vzory


Jak správně nakupovat zvířecí vzory?
Zvířecí vzory se objevují takřka na všech druzích oblečení, ale také na doplňcích. Protože je a ještě pár týdnů bude zima, ve vašem šatníku nesmí chybět zimní kabát s některým ze zvířecích vzorů. Kabáty se nejčastěji šijí ve stylu leopardí nebo tygří kůže, sami však dobře víte, že v módě se fantazii meze nekladou. Oblečení se zvířecími vzory je také třeba dobře doplnit, a to nejlépe tak, že ostatní outfit zvolíte v jednotné barvě, aby zvířecí vzor mohl skutečně vyniknout. Inspirujte se naší krátkou fotogalerií.

Doplňky se zvířecími vzory - to pravé "ořechové"
Módní návrháři zkrátka zvířecí vzory milují, a není se také čemu divit. Na současném trhu seženete obrovské množství nejrůznějších doplňků s těmito oblíbenými motivy, kabelkami a botami počínaje, čelenkami, rukavicemi a dokonce šperky konče. Šperky a doplňky s těmito motivy navíc působí ještě autentičtěji, než samotné "zvířecí" oblečení.

zvířecí vzory


Barevné kombinace
Pokud patříte mezi milovnice zářivých barev, nemějte obavy, že si nepřijdete na své. Móda se zvířecími vzory se totiž nevyrábí pouze v hodnověrných barvách, ale v nejrůznějších barevných kombinacích. Výjimkou nejsou ani rudá, zářivá zelená, žlutá nebo modrá barva!

zvířecí vzory

zvířecí vzory

zvířecí vzory


Zvířecí vzory nabízejí spoustu možností, a ve spojení s kreativitou těch nejlepších světových návrhářů si i ten nejnáročnější zákazník přijde na své!

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz